Virály

27. dubna 2020 17:55

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 4 zaručené léky na kocovinu, které vám změní život. Znáte je všechny?

Jak se rychle a snadno vyléčit z kocoviny?

Přehnali jste to předchozí večer s pitím a teď zažíváte nejhorší ráno svého života? Hlava jako střep, zle od žaludku a sotva vstanete, opět vás to táhne k zemi? Jo, kocovina je mrcha. Naštěstí se ale i s ní dá poměrně snadno bojovat. Tady máte 4 zaručené tipy, které vás z ní okamžitě dostanou.

1. Skočte z vysoké budovy (s jištěním)

Zatímco běžně vám extrémní adrenalinové zážitky mohou způsobit nevolnost, v případě, že tu nevolnost už máte, mohou vést k okamžité úlevě. I proto v Las Vegas existuje speciální mrakodrap, kam vylezete, zaplatíte, abyste z něj mohli skočit, a je po kocovině.

2. Vajíčka

Olej, tuk, mastnota. Není nic lepšího na kocovinu než tahle vražedná kombinace neodolatelné chuti a cholesterolu.

3. Alkohol

Alkohol vám sice nepomůže s vašimi životními problémy, může ale pomoct s něčím jiným. Sám se sebou. Ano, nejlepší lék na kocovinu je začít ráno pomalu pozvolna pít znova.

4. Nechte se pohřbít zaživa

Poslední a jednoznačně nejextrémnější řešení bylo zatím testováno jen pár šťastlivci, kteří se se svojí kocovinou ocitli v Alpách. Existuje zde totiž odlehlé místo, kde můžete sejít dolů do jisté kobky, kde vás uloží do speciální rakve vyložené bylinkami a vodou, tam si budete chvíli lebedit, následně vstanete, vylezete na čerstvý horský vzduch a voilà, kocovina je pryč.

Sdílejte článek
Štítky kocovina lék alkohol

Přečtěte si také