Virály

30. července 2018 15:37

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 nejhorších rodičů na světě! Tyhle děsivé příběhy vás naučí vážit si vlastní maminky s tatínkem

Co provedli nejhorší rodičové na světě?

Každý občas nesnáší své rodiče. Většinou je to kvůli naprosté malichernosti, které se za pár let budete smát. Jenže existují i případy, kdy mají děti naprosté právo své rodiče nenávidět. Jsou to dost extrémní situace, většinou zahrnují nějaké to ubližování, ať už úmyslné, nebo neúmyslné, a pokaždé je z toho lidem smutno. Až si tedy příště budete chtít stěžovat na své rodiče, zkuste je nejdřív porovnat s těmito šílenci:

1. Plastika prsou

Sarah Burge dala své dceři Poppy k 7. narozeninám plastiku prsou. Naštěstí ji může využít až v 16 letech, pokud ji tedy bude stále potřebovat. Mezitím ji jenom vzdělává v oblasti tancování u tyče. Holt, maminka, jak se patří!

2. Reklamace

Jistá Američanka si podle všeho adoptovala dítě z Ruska, jenom aby ho později poslala zpět, protože prý byl násilnický a trpěl psychickými problémy. Nač zkoušet vychovávat, když lze dítě posadit na letadlo s jednosměrnou letenkou do Moskvy a říct letuškám, aby ho na letišti předali neznámému muži, který měl dítě odvézt na ministerstvo školství, že?

3. Tvrdé pěsti

Jiná matka pro změnu nutila svoji dceru, aby zápasila v pouličních zápasech. No dobře, šlo jenom o jedno utkání před barákem se spolužačkou její dcery. Matka prý chtěla bitce zabránit, video ji však usvědčilo, když dceru povzbuzovala k tomu, aby udeřila tvrději.

4. Botox

A další plastická operace. Tentokrát bylo dceři 8 let, a aby se udržela v soutěži krásy pro takto mladá děvčata, nechala ji matka udělat botox, aby zahladila pravděpodobně imaginární vrásky. Že to nemůže být horší? Ale může. Nakonec se ukázalo, že si to totiž celé vymyslela, jenom aby z bulváru vydřela nějaké peníze.

5. Příliš mladý řidič

Nikdy neřiďte pod vlivem alkoholu. Celkem jednoduché pravidlo, které si stejně někteří dokáží vyložit špatně. Jako třeba otec 8letého synka, který byl tak opilý, že místo sebe nechali řídit raději jeho, zatímco on si v klidu zdřímnul na zadním sedadle. A co hůř, vedle něj tam seděl ještě jeho druhý, tentokrát 4letý syn.

P. S. Monstrum jménem Josef Fritzl jsme záměrně neuvedli, protože na takový případ žádný žebříček nestačí.


Přečtěte si také