návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

ODHALENO: 8 triků z armády, které vám usnadní život. Co dělají vojáci?

Podívejte se na praktické věci, se kterými se můžete setkat v armádě. Možná se budou hodit i vám.
Vydáno: 14.05.2019
Tipy od vojáků
Autor: brightside.me Tipy od vojáků
  1. Močení ve sprše. Ano, toto téma je velmi kontroverzní, ale podle lékařů to slouží jako prevence proti plísním na nohou.
  2. Páskou zalepené nohy. Vojenské boty dokážou být pěkně nepohodlné. Tento trik pomáhá proti puchýřům. Pokud se chystáte například na dlouhý výšlap, zkuste to samé. Jednoduše si obvažte páskou místa, která se nejvíce odírají o boty. Můžete použít i obinadlo.
  3. Pořádně utažené boty. Vaše noha bude dobře zafixovaná a nehrozí vám vyvrknutí kotníku a podobné nehody.
  4. Dámské vložky jsou maximální ochrana pro každého. Poslouží skvěle jako balíček první pomoci. Dokáže dobře zastavit krvácení. Vložky můžete dát dokonce i do bot, nohy díky nim budou v teple a dokonce absorbují i nadměrné pocení.
  5. Pudr. Když zasypete ránu pudrem, zabráníte tak možnosti šíření bakterií.
  6. Běžecké legíny. Nejsou pouze na běhání, můžete si je na sebe obléct téměř pod jakékoliv oblečení. Udrží vás v teple i ve velmi nízkých teplotách.
  7. Podpalovač. Zapomeňte na drahé podpalovače. Když aplikujete vazelínu na vatové tamponky, udělá to stejnou parádu.
  8. Zbavte se toho, kdo vás pronásleduje. Pokud si budete myslet, že vás někdo sleduje, 4krát za sebou zatočte na stejnou stranu. Jestliže máte i nadále pocit, že je dotýčný za vámi, zavolejte policii. 
Článek je zařazen v: vojáci , armáda , triky , tipy , rady , lifestyle

reklama