Virály

24. února 2020 17:38

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 znaků, že tvůj partner má raději tvého mazlíčka než tebe. Jak to spolehlivě poznáš?

Nesnažte se nikdy konkurovat svým domácím mazlíkům, jelikož s tím nebudete nikdy mít úspěch. Fakt! Tady je osm znaků, že už domácí mazlíci ten souboj vyhráli.

1. Partner je vždy připravený se pomazlit se psem nebo dát kočce sto polibků, ​​ale někdy usne, aniž by se pomazlil s tebou.

2. Rychle odpouští svému chlupatému mazlíkovi. A tobě? To už tak snadné není.

3. Neustále mazlíčka fotografuje a má ho plný Instagram. Na rozdíl od tebe.

4. Z narozenin domácího mazlíčka je nadšený. No, bohužel víc než z jeho vlastních narozenin. Nebo z těch tvých.

5. Když je váš mazlíček nemocný, obrátí svět vzhůru nohama. Možná ho hned vezme k veterináři. Stará se o něj víc než o tebe, když máš chřipku. 6. Chválí tvého mazlíčka víc než tebe. Lidé většinou dávají přezdívky těm, které milují. Jestli má mazlíček rozkošnou přezdívku, zatímco ty ne, o něčem to svědčí.

7. Rozloučit se s domácím mazlíčkem je pro něj těžší. Jestli je pro něj mazlík přednější a dává mu zabrat rozloučit se s ním víc než s tebou, tak bys měl/a přijmout, že jsi v domě prioritou číslo dva.

8. A když se sejdou, je to scéna přímo z filmu. Jestli ti jejich shledání připomíná scénu z romantického filmu, tak se prostě milují. Fakt hodně.

No, co k tomu říct. Někdy je lepší přece dělit se o pozornost s domácím mazlíčkem, než třeba s milenkou či milencem. Ber to z té lepší stránky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také