Virály

8. března 2019 10:36

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 8 znamení, že se váš vztah posouvá na další úroveň. Vyvíjí se to s partnerem dobře?

Narazit na spřízněnou duši může být někdy pěkný oříšek. Ale pokud jste ji/ho ještě nenašli, nezoufejte, na každého tam někdo venku čeká. Pokud jste momentálně šťastně zadaný/zadaná, můžete si ověřit, zda je váš vztah na dobré cestě. Zde je 8 věcí, podle kterých poznáte, že vám to klape.

  1. Pořád si máte o čem povídat. Dostatek témat k hovoru je předzvěst úspěšného vztahu. Pokud často ve společnosti toho druhého mlčíte, pravděpodobně si za pár let nebudete mít co říct.
  2. Umíte si ze sebe navzájem udělat srandu. Společný smysl pro humor je základní stavební kámen každého vztahu. Hodně se spolu smějte a užívejte si každou společnou minutu.
  3. Nevadí vám partnerovi otravné zlozvyky. Protože ho milujete takového, jaký je. Pokud vás začíná otravovat všemi svými malichernými zlozvyky, pravděpodobně byste ho chtěli předělat a to není dobře.
  4. Máte v partnerově bytě kartáček a pyžamo. Pokud jste tam zanechal něco svého a jemu/jí to nevadí, máte vyhráno. Bere to s vámi opravdu vážně.
  5. Nedokážete trávit noci odděleně. Jestli se vám neustále stýská po vzájemné blízkosti, cítíte k sobě skutečné city a možná je na čase se k sobě nastěhovat.
  6. Často používáte slovo „my“. Je vidět, že s tím druhým do budoucna počítáte.
  7. Neustále ho/ji zmiňujete v konverzaci. I když jste bez ní/něho, pořád o ní/něm mluvíte s kýmkoliv jiným, protože ji/ho nedokážete vytěsnit z hlavy.
  8. Zajímá vás jeho/její pohled na situaci a neustále o něčem diskutujete. Tím, že dáváte druhému prostor k tomu, aby se vyjádřil, mu dáváte najevo, že vám záleží na jeho názoru a chováte k němu respekt.
Sdílejte článek
Štítky vztahy láska

Přečtěte si také