Virály

16. března 2020 10:41

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 9 rad celoživotních párů, jak mít lásku do konce života. Co vztahu nejvíce prospívá?

Životní zkušenosti mohou prozradit hodně, zvlášť když jde o zkušenosti v lásce. I když se může zdát obtížné udržet si lásku několik desítek let v kuse, je to možné, pokud budete mít na paměti jednoduchá pravidla.

Páry, které jsou spolu po celá desetiletí, se rozhodly pomoct méně zkušeným a odhalily jednoduchá pravidla, kterými je dobré se řídit.

Vždy buďte tým

Musíte spolupracovat, v dobrém i ve zlém. To také znamená, že se váš názor musí změnit – musíte vše vidět jako pár, ne jako jednotlivci.

Neustále se bavte

Sdílený smích vám pomůže projít těžkými životními situacemi a udržuje silný vztah. Stále hledejte důvody se smát, ale nedělejte o sobě navzájem urážlivé vtipy.

Argumenty jsou normální

K momentu napětí nevyhnutelně dojde. Musíte se ale naučit, jak porozumět pohledu svého partnera, analyzovat ho a přijmout. Nedopusťte, aby váš hněv pokazil dobrý vztah – respekt je nutný.

Opusťte pohodlí

Pokuste se najít náročnější činnosti, které můžete dělat společně. Něco, co jste nikdy předtím nedělali, a zdokonalujte se v tom společně. Díky tomu bude pouto mezi vámi silnější a budete si udržovat jiskru.

Fyzická přitažlivost je důležitá

Vnitřní krása je důležitá, ale stejně tak i fyzická přitažlivost vašeho partnera. Nemusíte být supermodelky, ale snažte se zůstat pro svého partnera stále atraktivní.

Diamanty nejsou důležité

Dostávání nebo dávání dárků je příjemné, ale nemusí záležet na ceně. Pokud je dárek od srdce, je k nezaplacení.

Je dobré být trochu staromódní

Než začnete vážný vztah, zeptejte se sami sebe na několik otázek. Například: "Budeme dobrými rodiči?" a další otázky, které vy považujete za důležité. Koneckonců na nich bude záviset vaše budoucnost.

Vaši přátelé nejsou nejlepší soudci

Neusilujte o souhlas vašich přátel. Mají vlastní názory a vlastní život. Místo toho poslouchejte sebe a své vlastní pocity.

Postarejte se o sebe

Milovat někoho znamená, že se mu rozdáváte kousek po kousku. Musíte se o sebe navzájem starat, aby se vám láska, kterou dáváte, i vracela. Potom budete kompletní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také