Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

ODHALENO: Alkohol poškozuje váš mozek víc než tráva, potvrdila nová studie! Proč byste už neměli PÍT?

Vědci odhalili, že alkohol škodí zdraví víc než marihuana.
Vydáno: 14.02.2018
Co je škodlivější?

Marihuana byla dlouhé roky ve většině zemí světa zakázána, to se však začíná postupně obracet, a nyní dokonce vědci zjistili, že je vlastně tráva ještě míň škodlivá jak alkohol.

Vědci z univerzity v Coloradu přišli na to, že alkohol poškozuje mozkovou kůru, což je stručně řečeno nejdůležitější část mozku u člověka, zatímco tráva se na této oblasti neprojevuje, a to dokonce ani po letech používání. To však neznamená, že je zcela neškodná.

Jiná studie zase přišla na to, že týdenní kouření marihuany u adolescentů může vést k trvalému snížení IQ, schizofrenii nebo poruchám pozornosti. Pak je tu ale zároveň fakt, že snižuje riziko některých nemocí, pomáhá pacientům s Alzheimerovou nemocí, a pro některé je zkrátka skvělým způsobem relaxace, a jsme zase na začátku. Jinými slovy, zatímco tráva má své výhody a nevýhody, alkohol má pouze ty nevýhody. A na to bychom měli myslet, než zase v pátek vyrazíme do hospody na jedno.

Jaká je nyní průměrná délka penisu?

Průměrná velikost penisu se zvýšila, potvrdila nová studie! Kolik cm je to nyní?

Proč si malé ženy vybírají vysoké muže?

ODHALENO: Vysocí muži a malé ženy tvoří nejlepší páry, tvrdí studie. Holky, proč byste si měly najít velkého chlapa?

Reklama
Článek je zařazen v: nová studie, vědci, univerzita, tráva, marihuana, alkohol, mozek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama