Virály

12. března 2019 14:50

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Část těla, kterou si ve sprše myjete jako první, toho prozradí hodně o vaší osobnosti. Které dáváte přednost vy?

Mnoho lidí si bez ranní sprchy nedokáže představit den. Dokáže správně nastartovat organismus a pozitivně nás naladit na celý zbytek dne. Všimli jste si ale, zda pokaždé začínáte mýt stejnou část svého těla? Vybíráte si ji podvědomě sami a každá partie o vás prozradí něco jiného.

  1. Obličej. Když si umyjete obličej jako první, v podstatě se zaměřujete na všech 5 smyslů – vůni, zrak, chuť, dotek a sluch. Znamená to, že jste velmi koncentrovaní na to, jak působíte na své okolí. Chcete se o sebe dobře starat. Obáváte se toho, co si o vás myslí druzí a občas vás to dokáže pěkně frustrovat. Pro tyto lidi je těžké o sobě slýchat špatné věci.
  2. Nohy a ruce. Pokud si jako první myjete nohy, značí to, že jste velmi pokorný člověk, který se drží pevně na zemi. Ruce a nohy jsou symbolem síly a odvahy. Tito lidé nemají strach z toho vyjádřit své pocity a myšlenky. Pokud si umýváte nejdřív ruce, jste ve svém okolí velmi populární a lidé vám věří. Nebojíte se těžké práce.
  3. Přirození. Jste velmi stydlivá osobnost, považujete se za introverta. Ve společnosti příliš nevynikáte, ale ti, kteří vás znají, by o vás řekli, že jste geniální osobnost.
  4. Hruď. Ve své kůži se cítíte sebevědomě a jistě. Jste rádi nezávislí a vždy si jdete za tím, co v životě chcete.
  5. Vlasy. Jste disciplinovaní a praktičtí lidé. Dokážete si vytvořit názor téměř na všechno. Jste dochvilní a skvěle zvládáte time management.
  6. Ramena a krk. Jste hotoví dříči, co se týče práce. Všechno děláte naplno. Jste pozitivní osoba, která se ve všem snaží vidět dobro. To samé očekáváte od ostatních. Jste soutěživí a rádi býváte o krok napřed před ostatními.
  7. Záda. Jste opatrní a vaše důvěra se nezískává snadno. Máte ve zvyku se do věcí ponořit úplně naplno. Při rozhodování jste pečliví. Jste spíše rezervovaní a nevadí vám samota.
Sdílejte článek

Přečtěte si také