návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

ODHALENO: Chcete se stát milionáři do 35 let? Tohle je 5 věcí, které musíte okamžitě začít dělat

Jak se stát milionářem rychle a snadně.
Vydáno: 25.03.2019
Jak se stát milionářem? 2
Autor: istock.com Jak se stát milionářem? 2

Pokud jste to nevěděli, tak ano – člověk si za peníze může koupit štěstí. Nebo alespoň nějakou formu štěstí. Když už máte totiž být v depresi a sami, je lepší brečet ve zlaté vaně plné šampaňského, než se krčit ve smutně miniaturní sprše v koupelně se zašlými kachličkami, ve které je ještě navíc skrz světlík slyšet sousedova televize. Každopádně jestli nechcete věřit nám, tvrdí to teď i nová studie.

Každopádně pokud peníze nemáte a chtěli byste, můžete buď začít vykrádat banky (nedoporučujeme), nebo změnit svůj život tak, abyste šli úspěchu víc vstříc. Tady je 5 tipů, kterými byste se měli začít ihned řídit:

1. Naučte se řešit problémy

Většina lidí si v práci oddělá to svoje a jde domů. Pokud budete aktivní a naučíte se sami řešit problémy, stanete se nezbytnou součástí každé společnosti.

2. Založte si byznys

Nezáleží na tom, co to bude, hlavně když to bude generovat peníze, zvládnete to dělat mimo pracovní hodiny a nebude vás to otravovat.

3. Nezadlužujte se

Plaťte složenky včas, nepůjčujte si, a pokud si něco chcete koupit, ale víte, že si to nemůžete dovolit, tak si to prostě nekupujte.

4. Přestaňte ztrácet čas

Smažte si sociální sítě z telefonu. Vypněte si v telefonu data. Přestaňte sedět doma u televize, hrát hry nebo koukat na seriály. Místo toho všechen čas věnujte práci, podnikání nebo sebevzdělávání.

5. Zbavte se nepotřebných věcí

Máte falešné přátele? Přítelkyni, které na vás zase tolik nezáleží? Auto, se kterým je víc starostí než užitku? Řešení je jednoduché. S autem se rozejděte, přítelkyni prodejte a najděte si lepší kamarády. Život je příliš krátký na to, abyste se zahazovali s věcmi, které za to nestojí.

Článek je zařazen v: milionář , peníze , návod , tipy , rady , bohatí lidé

reklama