Virály

2. července 2021 13:20

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Co o vás prozradí vaše oblíbená postava ze seriálu Přátelé? Budete se divit!

Je to už téměř 20 let, co byla odvysílána poslední epizoda kultovního sitcomu Přátelé. Ačkoli od té doby uplynulo už mnoho času, věrní fanoušci nejoblíbenějšího seriálu všech dob stále zůstávají. Podívejte, co o vás prozradí vaše oblíbená postava.

Přátelé jsou bezesporu jedním z nejoblíbenějších seriálů všech dob. Rachel, Monica, Pheobe, Chandler, Joey a Ross je šestice kamarádů, která ovlivnila několik generací věrných diváků. Každý, kdo tuto partu sledoval, si nejednou přál být v jejich kůži. Kdo vám nejvíce přirostl k srdci? Zjistěte, co to o vás vypoví.

1. Joey Tribbiani

Pokud máte rádi Joeyho, jste pravděpodobně ozdobou každého večírku. Vaše vnitřní dítě z vás dělá okouzlující a milou osobu, která je pro každou srandu. Jste nesmírně spontánní a jdete si za svými sny. Lehce se dokážete nadchnout pro věc a jste neuvěřitelně loajální přítel, který se dělí o všechno. Tedy až o jídlo, protože Joey se NIKDY nedělí o své jídlo!

2. Rachel Greenová

Rachel byla jednou z nejodvážnějších postav v seriálu, pokud jste tedy její fanoušek, nezaleknete se ničeho. Ceníte si své nezávislosti a sebeúcty natolik, že jste schopni obětovat téměř vše, i kdybyste měli od rána do večera vařit kávu. Jste ambiciózní a do všeho, co děláte, dáváte srdce i duši. Jakmile vás lidé podceňují, snažíte se jim dokázat, že se mýlí. Máte srdce na pravém místě a umíte si ostatní naklonit na svoji stranu.

3. Chandler Bing

Milujete vtipálka Chandlera? Tak to možná stejně jako on používáte humor a sarkasmus jako obranný mechanismus v nepříjemných situacích. Dělají vám problém závazky, ale s tou správnou osobou se to může změnit. Vaši přátelé mají štěstí, že vás mají, protože pro ně uděláte vše; i kdybyste měli kvůli nim zůstat celý den zavření v krabici.

4. Monica Gellerová

Jestliže vás to táhne k Monice, jste patrně velmi soutěživí, netrpěliví a milujete pořádek. S největší pravděpodobností také budete perfekcionista posedlý i těmi nejmenšími detaily s nutkavou touhou dodržovat každé pravidlo. Stejně tak jste rozený hostitel, tmel vaší skupiny a vaše večírky jsou vyhlášené, jen si musejí dát hosté pozor, ať nepoloží sklenici mimo podtácek.

5. Ross Geller

Tíhnete srdcem k Rossovi? Tak to jste stejný beznadějný romantik jako on. Jste připravení udělat velkolepá gesta a bojovat za svou jedinou opravdovou lásku. Nevadí vám strávit páteční večer u televize nebo si pouštět diáky ze svých cest. Někdy však jednáte impulzivně, a ne vždy jste ochotni uznat svoji chybu. Zato jste vášnivý čtenář, i když vám občas může dělat problém přečíst osmnáctistránkový dopis popsaný z obou stran.

6. Phoebe Bufetová

Pokud sympatizujete s volnomyšlenkářskou Phoebe, nedělá vám problém být tak trochu za „podivína“. Nestaráte se o to, jestli zapadnete a umíte bojovat za správnou věc. Někdy jste brutálně upřímní, ale ostatní vám to vždy odpustí. Často se nadchnete pro zvláštní věci a dáváte velký důraz na znamení z vesmíru. Jste zkrátka umělec s hlavou v oblacích, který pro svou rodinu a přátele udělá všechno, i kdybyste jim měli porodit trojčata.


Přečtěte si také