návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Díky těmto 5 tipům se zbavíte špatné nálady do 5 minut. Co musíte udělat?

Každému se stane, že má občas depku. Víme, jak se špatné nálady rychle zbavit. Vyzkoušejte tyhle věci.
Vydáno: 03.07.2019
ilustrační foto
Autor: Pixabay ilustrační foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tapping. Tahle metoda spočívá v tom, že budete poklepávat na akupresurní body vašeho těla. Tak se rychle zbavíte negativních myšlenek. Naučte se správně postupovat tak, abyste se zbavili pocitů hněvu, úzkosti či smutku. Během 5 minut můžete udělat několik opakování.

Najezte se. Špatnou náladu může způsobovat hlad, a to hlavně tehdy, když nemáte čas nic sníst. Zdravý zdroj rostlinných bílkovin vám rychle pomůže změnit náladu k lepšímu. Vyhněte se nezdravým jídlům. Jezte potraviny bohaté na hořčík.

Vůně. Možná to nevíte, ale právě vůně je skvělá pro snížení úzkosti. Účinná je vůně pomeranče nebo levandule. Tyto dvě vůně dokonce uspěly v testu, kdy experti takto provoněli zubní ordinaci. Ukázalo se, že vůně výrazně snížily úzkost čekajících pacientů.

Rychlá chůze. Bylo zjištěno, že cvičení je stejně účinné jako antidepresiva nebo kognitivně-behaviorální terapie. Nejvíc účinné pro dobrou náladu jsou procházky v přírodně či parku.

Motivujte se. I když máte v hlavě negativní hlásek, který vám říká, abyste se cítili provinile nebo se styděli, neposlouchejte ho. Negativitě můžete čelit tak, že se k sobě budete chovat s láskou. Budete věřit ve svoje schopnosti, že to dokážete. Říkejte si třeba „Ano, dokážu to“, když vás čeká náročný úkol.

sex vztahy

S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex? Kdo má stejné sexuální touhy jako vy?

Jak na starosti a deprese? Základní pravidla na cestě k úspěchu

ODHALENO: Deprese a sebevraždy jsou čím dál častější, ukázala studie. Může za to tahle věc

Článek je zařazen v: deprese , dobrá nálada , vztahy , sebevědomí