Virály

11. srpna 2020 14:03

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Hvězda z Harry Pottera přiznala těžkou závislost na alkoholu a drogách. Komu se tahle magie vymkla z rukou?

Ačkoli si to málokdo připouští, tak je herectví pěkná dřina. Mnoho herců se přiznalo k tomu, že měli problémy se závislostí na alkoholu či drogách. Výjimkou není ani hvězda ze slavné ságy Harry Potter.

Závislost na alkoholu přiznal již v minulosti i Daniel Radcliffe (31 let), který ztvárnil hlavní postavu Harryho Pottera. Nyní svou závislost na alkoholu a drogách přiznala i další postava ze slavné ságy, a to konkrétně Jason Isaacs (57 let), který se proslavil díky své roli Luciuse Malfoye. Isaacs si většinou své soukromí pečlivě střeží, a tak tato informace šokovala nejen jeho fanoušky, ale i blízké kolegy.

„Vždycky jsem byl závislý typ osobnosti a v šestnácti letech jsem toho už hodně propil a začal jsem desítky let dlouhý milostný poměr s drogami,“ přiznal herec Jason Isaacs v pořadu The Big Issue.

V upřímném rozhovoru zavzpomínal na své mládí, které bylo velmi bouřlivé. V té době se cítil nepochopený a byl přesvědčený, že nikdo nemá tak těžký život jako on. Drogy a alkohol se samozřejmě začaly postupně projevovat i na jeho psychice. „Pamatuji se na moment, nebylo to dlouho před tím, než jsem začal abstinovat, kdy jsem si říkal, že mi možná nebude moc vadit, když zemřou všichni mí blízcí. Že to bude vlastně výmluva pro to, abych mohl sedět sám v místnosti a brát drogy. Dnes vím, že to není pravda a nikdy nebyla,“ dodal Isaacs, který nad závislostí nakonec vyhrál.


Přečtěte si také