Virály

27. srpna 2021 16:12

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Jaké fotky na sociálních sítích sdílejí lidé s nízkým sebevědomím? Známe odpověď!

Sociální sítě už dávno nejsou naším reálným odrazem, ale jen jakousi iluzí našeho lepšího já.

I přesto však o sobě lidé díky neustálému sdílení fotek dokážou prozradit mnohem víc, než by vůbec chtěli. Odborníci odhalili několik faktorů, pomocí kterých dokážou úplně jednoduše odhalit osobu s nízkým sebevědomím. Jaké fotky si na svůj Instagram přidávají lidé, kteří si vůbec nevěří a snaží se něco si dokazovat?

Podívejte, kolik mám kamarádů

Každý večer fotky s jinými přáteli, kteří ale vlastně ani přáteli nejsou, ukazují, jak moc takovým lidem chybí kamarádi v reálném životě. Mít totiž dva opravdové kamarády je mnohem lepší než mít padesát známých, o kterých skoro nic nevíte.

Tisíc nákupních tašek

Lidé, kteří na svých profilech neustále sdílejí fotky nových věcí, vlastně jen touží slyšet slova chvály a vzbudit v ostatních závist. Mrkejte na to, co jsem si zase koupil! Takové příspěvky jsou ale vlastně jen smutnou připomínkou toho, jak tihle lidé touží po troše pozornosti.

Sdílení intimních pocitů

Statusy ze soukromého života sdílejí lidé, kterým chybí pokec se skutečnými kamarády. Dáte nám totiž jistě za pravdu, že se člověk raději svěří příteli z očí do očí než probírat své osobní problémy se stovkami cizích lidí skrz displej.

Sexy selfíčka

Tohle je kapitola sama o sobě. Lidé, kteří sdílejí svá selfíčka v prádle nebo v lascivních pózách, touží po nekonečné pozornosti a chvále, protože sami žádné sebevědomí nemají. Je to trochu takové volání o pomoc.


Přečtěte si také