Virály

22. ledna 2020 16:51

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Jeden ze třiceti zaměstnanců kadí v práci do sprchy! Co dalšího tam proboha dělají?

Asi byste to do svých spolupracovníků nikdy neřekli, ovšem ze statistiky vyplynuly všechny nechutné věci, které dělají ve sprše.

Nejsou úplně všude, nicméně v mnohých pracovištích sprchy jsou. A do nich se chodí osvěžit celá řada pracovníků. Normálně byste asi čekali, že se tam jen rychle vysprchují a půjdou na svoje pracovní místo. Ve skutečnosti tam ale dělají mnohem víc. V průzkumu se svěřilo na tisícovku Britů a Američanů, co v koupelně dělají a proč. Ze statistiky vyplynulo například to, že polovina lidí se myje méně než sedmkrát týdně, což znamená, že pravidelně jsou 24 hodin bez sprchy. Nejzajímavější jsou ale odpovědi na otázku, jestli má pracoviště sprchu a co tam lidé dělají.

Na 32 procent lidí se přiznalo, že ve sprše čůrají, 25 procent smrká a 20 procent plivá. Objevily se však ještě víc šokující činnosti. Jeden z dvaceti se přiznal k masturbaci a jeden z třiceti dokonce uvedl, že se při sprchování dokonce vyprázdnil. Ano, pochopili jste to správně – lidi kadí do sprchy. Dodali však, že šlo buď o nutnost, nebo jednoduše zrovna stolici neudrželi. Jeden 42letý muž řekl, že podstoupil operaci kvůli odstranění vnitřních hemeroidů a při prvním pohybu střeva zažíval velké bolesti, od kterých mu pomáhala právě sprcha. Jiná žena přiznala, že jednou neměla jinou možnost poté, co dostala průjem ve vaně.

Sdílejte článek
Štítky sprcha

Přečtěte si také