návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Kvůli téhle smutné věci nechce třetina mileniálů mít děti! Proč je podle nich lepší se nerozmnožovat?

Třetina mileniálů odmítá mít děti kvůli změnám klimatu.
Vydáno: 06.03.2019
Mileniálové nechtějí děti, můžou za to změny klimatu 2
Autor: istock.com Mileniálové nechtějí děti, můžou za to změny klimatu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klima a globální oteplování, dvě žhavá témata, která momentálně trápí vědce i velkou řadu lidí po celém světě. Aktuálně to totiž vypadá, že pokud se jednotlivé státy světa nerozhodnou začít proti zhoršujícímu se klimatu bojovat, dopadne to s naší planetou dost škaredě. A přesně to je důvod, proč teď třetina mileniálů podle nové studie uvažuje, že raději nebude mít děti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alexandria Ocasio-Cortez (@ocasio2018),

 

Podle americké političky Alexandry Ocasio-Cortez to však není jenom o tom nemít děti, protože jejich životy by byly velmi obtížné, je třeba se do záchrany planety zapojit aktivněji, recyklovat, neznečišťovat životní prostředí zbytečnými odpady, zkrátka být ohleduplní. Ta hlavní práce ale pořád spočívá v rukou zákonodárců. Lidé by se tudíž měli zajímat více o politiku jednotlivých stran a taky kandidátů a podle toho se pak rozhodovat v budoucích volbách. Jedině tak totiž může dojít k změně.

Článek je zařazen v: děti , mileniálové , klima , globální oteplování , politika