Virály

13. srpna 2020 23:15

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Lidé, kteří mají rádi tuhle příchuť zmrzliny, najdou dřív životní lásku! Uhádnete, která to je?

To, jakou zmrzlinu preferujete, hodně prozradí o tom, v jakém věku se vám podaří najít lásku. Alespoň to tvrdí odborníci.

Nová studie ukázala, že preference zmrzliny může hodně předpovědět budoucnost člověka. Pokud máte slabost pro některé specifické příchutě, najdete lásku jako mladí, anebo o vás oblíbená příchuť může prozradit, zda máte rádi psy nebo kočky. Studii provedl OnePoll jménem zpráv Breyers, Southwest News Service (SWNS). Zúčastnilo se jí dva tisíce Američanů, kteří měli na výběr z příchutí čokoládová, vanilková a jahodová.

Podle výsledků si fanoušci jahodové zmrzliny najdou lásku v průměru ve věku 24 let. Údajně také rádi perou, poslouchají jazz a sledují sci-fi filmy. Fanoušci vanilkové zmrzliny možná nenajdou lásku až do věku 25 let (opět průměrně), ale přinejmenším nemají rádi praní prádla (místo toho zdánlivě dávají přednost mytí nádobí). Mají také rádi psy, bývají introvertní a obvykle jsou to noční sovy. A konečně, fanoušci čokoládové zmrzliny zjevně nemohou najít lásku až do stáří 26 let (mohly by za to moci všechny romantické komedie, které očividně vždy sledují). Jsou extrovertní a mají rádi pop a rockovou hudbu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také