Koronavirus.
Autor: istockphoto Koronavirus.

ODHALENO: Lidé mohou trpět kvůli koronaviru poruchou erekce, varují lékaři. Čím to je?

sis. Publikováno: 09.12.2020
Covid-19 by mohl některým mužům zanechat na památku problémy s erekcí.

reklama

Odborník na infekční choroby Dr. Grayson uvedl, že smrtící virus může mít vliv na problémy s erekcí mužů a jejich výkon v ložnici. Podle něj by muži mohli mít z koronaviru dlouhodobé problémy s erektilní dysfunkcí, protože způsobuje problémy ve vaskulatuře. Může tedy mužům způsobit dlouhodobé, celoživotní, potenciálně i nebezpečné komplikace. Navzdory tomu, že většina pacientů se z nemoci plně uzdravila, odborník říká, že u některých to tak není.

Toto varování přišlo krátce poté, co se Británie stala první zemí na světě, která schválila použití vakcíny Pfizer / BioNTech pro hromadné očkování. Vakcína by měla pomoci až z 95 procent ochránit organismus proti koronaviru. Vláda již nařídila dávky na očkování 20 milionů lidí s tím, že se začne těmi, kteří jsou vůči koronaviru nejzranitelnější. Ti, kteří dostanou očkování, také obdrží průkaz, který potvrdí, že podstoupili injekci, a připomene jim, aby přišli na další injekce. Tato konkrétní vakcína funguje se dvěma očkováními s odstupem 21 dní.

Odstartují norci novou pandemii?

Zmutovaný koronavirus by byl velkým problémem. Nemusela by na něj fungovat vakcína

Veronika Štolcová

Jen jsme si přály onemocnět koronavirem postupně, ne všechny najednou, říká o krizové situaci v nemocnici česká zdravotní sestra

reklama