Virály

30. dubna 2019 14:42

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Muž sepsal důvody, proč mu záleží víc na jeho ženě než na dětech. My musíme souhlasit s každým z nich

Pisálek a otec několika dětí Mike Berry, se na svém blogu podělil o velmi zajímavý názor na to, proč je pro něj důležitější jeho žena než děti. Jeho filozofie by měla být aplikovaná v každé rodině, protože pokud jsou šťastní rodiče, budou i jejich děti.

Mike a jeho žena Kristin vychovávají 8 adoptovaných dětí. Žijí ve šťastném manželství již 17 let, aktivně se věnují sociální práci a pomáhají ostatním rodinám vypořádávat se s problémy. Jejich úkolem je znovunalezení harmonických vztahů uvnitř rodinného kruhu. Mike ve svém článků píše:

„Je obvykle půl deváté, když řeknu svým dvěma pubertálním dcerám, aby šly do pokoje. Dělám to skoro každý večer. Ony chvíli argumentují a ptají se, proč musí jít do postele v devět. Nejsou přeci už malé! Řeknu jim, že nemusí jít hned spát, ale ať odejdou z obývacího pokoje, protože maminka a já jsme se celý den neviděli a teď potřebujeme čas na to, abychom byli chvíli spolu. Holky zakroutí očima…“

Dále vysvětluje, že to tak dělají po celou dobu jejich manželství. Se svými dětmi tráví hodně času, ale nikdy ne 24/7. Nade všechno je milují a podporují. Avšak nezapomínají na čas, který stráví pouze spolu. Ve článku pak sepsal 4 hlavní důvody, proč je pro něj jeho žena číslo jedna.

  1. Zdravé a šťastné manželství je základním stavebním kamenem domova.
  2. Před tím, než přišly děti, jsme byli jen my dva.
  3. Až odejdou, zbydeme jen my dva.
  4. Musíme být dětem dobrým příkladem.
Sdílejte článek
Štítky děti rodina manželství vztahy adopce teorie důvody Mike Berry

Přečtěte si také