Virály

23. srpna 2019 15:55

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Muži, kteří posílají fotky svého penisu, na sebe prozrazují víc, než si myslí! Co všechno o nich můžete zjistit?

Fenomén „dick pics“ jak se mu říká v angličtině spočívá v tom, že si muži pořídí fotku svého přirození a zasílají ji ženám na internetu.

Všechno to usnadňuje nepřeberné množství seznamovacích aplikací, kde se to podobnými typy jen hemží. Výzkumníci se rozhodli prověřit, jaké rysy vlastně vykazují muži, kteří mají potřebu své nádobíčko posílat dál.

Výsledky hovořily jasně. Exhibicionismus, narcismus, otevřená sexualita a sexismus – to byly hlavní a spojovací znaky, které se objevily mezi 1087 muži, kteří výzkumným pracovníkům přiznali, že poslali fotku svého přirození. Z toho 48 % mužů přiznalo, že fotku ženám zaslali bez požádání nebo jakéhokoliv upozornění.

Největší motivací při tom bývá to, že chtějí obdržet také nějakou nahou fotku na oplátku. Získání partnera pak bylo na druhém místě. Faktem však zůstává, že ženy většinou na podobné chování nereagují tak, jak si muži představují, a tím pádem jejich snažení většinou vyjde vniveč.

Sdílejte článek
Štítky fenomén dick pic sexismus exhibicionismus

Přečtěte si také