návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Na kterou část ženských PRSOU se podle expertů zírá nejvíc? Odpověď vás, dámy, překvapí

Na jakou část ženských prsou se lidé při zírání zaměřují?
Vydáno: 09.12.2019
Výzkum prsou 1
Autor: istock.com Výzkum prsou 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O mužích se často říká, že jsou jednodušší. Nic by nemohlo být dál od pravdy, když dojde řeč na prsa. Když jde totiž o prsa, nastupuje věda a složité myslící postupy, které vedou k tomu, že jsou muži schopni rozebrat dámské poprsí do toho nejmenší detailu. A své o tom ví i vědecký tým Poláka Piotra Pietruskiho, který teď zkoumal, jaká oblast ženských prsou je nejen pro mužského pozorovatele obecně tou nejatraktivnější.

Ano, do výzkumu se kupodivu zapojily taky ženy, které logicky rovněž sledují a analyzují poprsí jiných dam, a význam takového experimentu pak rozhodně není nikterak sprostý. Naopak, výsledek totiž poslouží plastickým chirurgům ke zlepšení postupu při operacích rekonstrukce prsou. Jinými slovy teď chirurgové budou přesně vědět, na jaká místa se mají nejvíc soustředit, protože ta lidem přicházejí na oči nejvíc. A o jaká že tedy jde?

Díky desítkám monitorovacích zařízení vyšlo najevo, že ať už se jednalo o muže, nebo ženu, kdo prsa sledoval, jeho první pohled zpravidla směřoval do spodní části prsou a k bradavkám. Pohledy v této oblasti následně vydržely zhruba tři čtvrtiny celkové doby zírání. Dobrý experiment, jen se trochu bojíme, jakou část těla si vědci vyberou příště.

Zdroj: Novinky.cz

Článek je zařazen v: prsa , Ženy , výzkum , experiment , muži , bradavky