Virály

24. července 2020 11:08

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Nejbizarnější způsoby, při kterých lidé zemřeli. Neuvěříte, co se jim stalo!

Smrt čeká jednou každého z nás, někdo zemře na stáří či nemoc, jiní zase tragickou nehodou. Těchto šest lidí ale zemřelo tak bizarní smrtí, že na ně bude vzpomínáno ještě hodně dlouho.

Smrt je velmi tragickou událostí, ale těmto šesti lidem se podařilo zemřít tak zvláštní smrtí, že neexistuje jiná možnost, než se nad tím pozastavit a zasmát se.

Léčba tamponem

Marka Gleesona trápilo dlouhodobé chronické chrápání natolik, že se ho v roce 1996 rozhodl „vyléčit“ tím, že si strčí tampony do nosních dírek, a tím chrápání přestane. Naneštěstí krátce po usnutí přestal Mark dýchat a poté se ve spánku úplně udusil.

Mrtvý had vrací úder

Čínský kuchař Peng Fan chtěl připravit lahodnou polévku z prudce jedovaté kobry, a tak hadovi uřízl hlavu. Za dvacet minut se však uříznuté hlavě hada podařilo kousnout kuchaře, který na následky toho okamžitě zemřel. Veřejností byl celý incident označen za nejpodivnější smrt roku 2013.

Dominový efekt

V roce 1983 vypadl v Buenos Aires ze třináctého patra pes, který dopadl na procházející důchodkyni a okamžitě ji usmrtil. Kolemjdoucí, kteří byli z celého incidentu v šoku, srazil právě projíždějící autobus a celou situaci zakončil muž, jenž byl svědkem obou tragédií, a zemřel na zástavu srdce.

Pohřebák

Majitel francouzského pohřebního ústavu Marc Bourjade byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Při práci v jeho dílně se na něj zřítila hromada rakví a okamžitě ho svou tíhou usmrtila. Protože byl Marc chudý, museli ho pohřbít v jedné z rakví, která způsobila jeho smrt. Prostě ironie.

Smíchem ke smrti

V roce 207 před Kristem zemřel filozof Chrýsippos opravdu bizarní smrtí. Filozof záměrně opil svého osla a při pohledu na něj, jak se snaží ukousnout datle ze stromu, se smál tak, až z toho zemřel.

Krokodýl zabiják

V roce 2010 se v Demokratické republice Kongo zřítilo letadlo poté, co se na palubě objevil nelegálně pašovaný krokodýl. Pasažéři letadla propadli naprosté panice a všichni se nahrnuli na jednu stranu, daleko od krokodýla. Pilot však následkem změny těžiště nezvládl řízení a letadlo se zřítilo k zemi. Přežil jen jeden cestující – krokodýl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také