Virály

10. července 2019 17:03

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Nosíte rtěnku? Její barva o vás prozrazuje více, než si dovedete představit. Dámy, sedí to i na vás?

Dámy, které nosí rtěnku, si nejspíš nedokážou představit, co všechno o nich její barva prozrazuje.

Možná to bude znít divně, ale dokonce i váš make-up může prozradit hodně o tom, jací jste. V tomto případě mluvíme o rtěnce, jejíž barvy a tóny můžou signalizovat různé vlastnosti od vášnivosti až po tvrdohlavost. Pojďme se tedy podívat, co všechno o vás říká odstín rtěnky, kterou nosíte.

1. Oranžová

Máte velký smysl pro humor a většinu času trávíte v okruhu svých přátel, rádi se však seznamujete i s novými lidmi. Jste společenští, přirození a vždy dobře nalazení, což na vás ostatní milují.

2. Červená

Jste odvážní a nebojíte se čelit novým výzvám. Jednou z nejdůležitějších věcí je plnit si sny a tvrdě pracovat na dosažení svých cílů. Dokážete také ocenit jednoduché a klasické věci, což je významným symbolem červených rtů.

3. Růžová

U přátel jste zapsáni jako pečovatelé. Kdykoliv má někdo z nich problém, hledají útěchu a porozumění u vás. Jste totiž milující a velmi empatická osoba, někdy trochu více emocionální. Lidé ve vašem okolí však oceňují právě vaši citlivost.

4. Béžová, tělová

V životě si užíváte jednoduchých věcí a dokážete si vystačit s málem. Nejvíce si ceníte upřímnosti a nemáte rádi mazání medu kolem pusy. Vaši přátelé milují váš klid i to, že stojíte nohama pevně na zemi. Jste naprosto vyrovnaná osoba, která dokáže naslouchat svému vnitřnímu já.

5. Hnědá

Rodina je u vás vždy na prvním místě. Čím více se svými příbuznými strávíte času, tím jste šťastnější. Zbožňujete tradice a užíváte si pozitivní vzpomínky na minulost. Jste velmi nostalgická osoba, která je fanouškem starých filmů, hudby i módy.

6. Fialová

Jakmile víte, co chcete, nic a nikdo vás nezastaví. Někteří by mohli říct, že jste tvrdohlaví, máte ale prostě jen obří odhodlání. Jste přirozený vůdce a máte neuvěřitelně silnou vůli. I díky tomu vás ostatní poslouchají a následují. Jste soutěživí a neberete nic než vítězství.

7. Černá

Je vám úplně jedno, co si o vás myslí ostatní. Máte svůj vlastní svět a snažíte se být co nejméně závislí na tom venkovním. Neřešíte pravidla a máte v krvi rebelství. Často filozofujete, snažíte se nahlížet na věci z jiného úhlu a často zpochybňujete svět kolem vás.

8. Extravagantní barvy

Jste umělecká a extrémně kreativní duše. Lidé se vám občas snaží porozumět, většinou se jim to ale nedaří, protože jste úplně jinde. Jste veselá a v dobrém slova smyslu tak trochu bizarní osoba. Máte taky sklony k idealismu a snění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také