Co všechno o vás prozradí barva vaší rtěnky?
Autor: iStock Co všechno o vás prozradí barva vaší rtěnky?

ODHALENO: Nosíte rtěnku? Její barva o vás prozrazuje více, než si dovedete představit. Dámy, sedí to i na vás?

Publikováno: 10.07.2019
Dámy, které nosí rtěnku, si nejspíš nedokážou představit, co všechno o nich její barva prozrazuje.

reklama

Možná to bude znít divně, ale dokonce i váš make-up může prozradit hodně o tom, jací jste. V tomto případě mluvíme o rtěnce, jejíž barvy a tóny můžou signalizovat různé vlastnosti od vášnivosti až po tvrdohlavost. Pojďme se tedy podívat, co všechno o vás říká odstín rtěnky, kterou nosíte. 

 

1. Oranžová

Máte velký smysl pro humor a většinu času trávíte v okruhu svých přátel, rádi se však seznamujete i s novými lidmi. Jste společenští, přirození a vždy dobře nalazení, což na vás ostatní milují. 

 

2. Červená

Jste odvážní a nebojíte se čelit novým výzvám. Jednou z nejdůležitějších věcí je plnit si sny a tvrdě pracovat na dosažení svých cílů. Dokážete také ocenit jednoduché a klasické věci, což je významným symbolem červených rtů. 

 

3. Růžová

U přátel jste zapsáni jako pečovatelé. Kdykoliv má někdo z nich problém, hledají útěchu a porozumění u vás. Jste totiž milující a velmi empatická osoba, někdy trochu více emocionální. Lidé ve vašem okolí však oceňují právě vaši citlivost. 

 

4. Béžová, tělová

V životě si užíváte jednoduchých věcí a dokážete si vystačit s málem. Nejvíce si ceníte upřímnosti a nemáte rádi mazání medu kolem pusy. Vaši přátelé milují váš klid i to, že stojíte nohama pevně na zemi. Jste naprosto vyrovnaná osoba, která dokáže naslouchat svému vnitřnímu já. 

 

5. Hnědá

Rodina je u vás vždy na prvním místě. Čím více se svými příbuznými strávíte času, tím jste šťastnější. Zbožňujete tradice a užíváte si pozitivní vzpomínky na minulost. Jste velmi nostalgická osoba, která je fanouškem starých filmů, hudby i módy. 

 

6. Fialová 

Jakmile víte, co chcete, nic a nikdo vás nezastaví. Někteří by mohli říct, že jste tvrdohlaví, máte ale prostě jen obří odhodlání. Jste přirozený vůdce a máte neuvěřitelně silnou vůli. I díky tomu vás ostatní poslouchají a následují. Jste soutěživí a neberete nic než vítězství. 

 

7. Černá

Je vám úplně jedno, co si o vás myslí ostatní. Máte svůj vlastní svět a snažíte se být co nejméně závislí na tom venkovním. Neřešíte pravidla a máte v krvi rebelství. Často filozofujete, snažíte se nahlížet na věci z jiného úhlu a často zpochybňujete svět kolem vás. 

 

8. Extravagantní barvy

Jste umělecká a extrémně kreativní duše. Lidé se vám občas snaží porozumět, většinou se jim to ale nedaří, protože jste úplně jinde. Jste veselá a v dobrém slova smyslu tak trochu bizarní osoba. Máte taky sklony k idealismu a snění. 

Tak tohle je fakt nechutné

VIDEO: Youtuberka si 8 hodin nanášela 100 vrstev rtěnky. Z výsledku se vám bude chtít zvracet!

Znáte tuhle Teri?

VIDEO: Teri Blitzen ukázala své druhé já! Jak vypadá s piercingem v nose a černou rtěnkou? Děsí vás?


 

reklama