Virály

1. července 2021 14:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Nový průzkum ukázal, jestli fanoušci mají radši DC nebo Marvel. Výsledek vás zaručeně překvapí

Mají fanoušci radši superhrdiny od DC, nebo Marvelu?

Čerstvý on-line průzkum napříč fanoušky komiksů nabídl odpověď na otázku starou skoro jako lidstvo samo. Co je lepší, Marvel, nebo DC? Teď konečně víme – nebo alespoň máme reálnou představu –, jakou komiksovou stáj vlastně lidé preferují. A výsledek vás nejspíš pořádně překvapí.

Průzkum, který se konal mezi účastníky slavného Comic-Conu, hostil server Experience 12, a výsledek je možná až příliš jednoznačný.

83 % z dotázaných totiž uvedlo, že dává přednost Marvelu před DC. Avengers v čele s Kapitánem Amerikou a Iron Manem zkrátka vládnou, a to i přesto, že v posledních měsících nešla do kin žádná nová velká marvelovka a seriály s Wandou a Falconem zatím příliš chvály neposbíraly.

Velké oblibě se naopak těšila Liga spravedlnosti Zacka Snydera, ani ta ale nestačila na to, aby se výsledek onoho průzkum naklonil na stranu DC. Jak nicméně říká šéf serveru Experience George Bateman, nejlepší je, když máte rádi obojí. Nikdy v historii nebyl lepší čas milovat komiksy, než je právě teď v současnosti, kdy jich jsou nejen plná kina, ale i televize, knihkupectví a další.


Přečtěte si také