Virály

6. května 2020 20:26

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Nový seriál divákům ukazuje, jak by měli mít sex! Co se z něj můžeme naučit?

Víte dobře, jakým způsobem byste měli provádět souložení? Vtipným způsobem to popisují v novém seriálu, který se jmenuje Normal People.

Nemusíte být zrovna hvězdou porna nebo mít každý týden trojku a k tomu ještě chodit na swingers párty, abyste měli pestrý sexuální život. Samozřejmě to tak z mnoha stran působí a člověk si pak může myslet, že když něco z toho nedělá, má nudný erotický život. Jak by ale mohl vypadat takový ten „normální“ a běžný sexuální život? Několik filmů a seriálů se pokouší ukázat intimnosti realističtějším způsobem.

Takže jak by měl normální sex vypadat podle nového seriálu Normal People? Na rozdíl od bezduchých erotických scén tady vnímají erotické spojení jako milostný příběh. Každý, kdo se někdy v životě zamiloval, ví, že i dva zdánlivě rozdílní jedinci si k sobě mohou najít cestu. A přes jakékoli překážky se pak nakonec duševně „spojí“ právě sexem, kdy jde o něco víc, než jen fyzickou přitažlivost.

A právě tohle ukazuje seriál Normal People. Mnoho diváků bylo hluboce pohnuto různými způsoby, kterými obě hlavní postavy projevují vzájemnou úctu k sobě, zatímco spolu leží v posteli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také