Virály

15. prosince 2018 17:32

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Otáčení za jinou mají chlapi v genech! Neuvěříte, jakou perfektní výmluvu jim příroda nadělila

Jste zlostí bez sebe, kdykoliv se váš partner ohlédne za jinou? Víme, proč to muži dělají a že to není jejich vina. Fakt ne.

Znáte tu situaci dokonale. Jdete se svým milým po ulici a najednou kolem vás projde holka s pevným zadkem. A vy ho bedlivě sledujete, jestli se otočí nebo ne. A on? Otočí se! Máte chuť mu hned jednu výchovnou vlepit, to přece musel udělat naschvál. Jenomže ono to tak vůbec nemusí být. A pravdou je i to, že se muži ani nemusí líbit.

Může za to třeba svítivý nebo výrazný kus oblečení, anebo přílišná odhalenost. Přiznejte si, že na někoho občas zíráte taky. Chlapi mají navíc zírání zakořeněné ve svých genech. Když totiž uvidí atraktivní ženu, mužský mozek začne vylučovat neurochemikálie. Pak je zaplaví příjemný pocit. Často už jsou na to zvyklí od puberty – ve skupinách na procházející ženy zírají a ještě je hlučně komentují. Naopak, když je muž sám, tak kouká víc nenápadně.

Ale ženy na tom nejsou o nic lépe. I ony mají tendence soupeřit mezi sebou a porovnávat se, která je krásnější. Což je pro ně také přirozené. Jak potom má muž odolat a nepodívat se, když jsou ženy tak načančané, jak nejvíc to jen dovedou?! Ale můžeme vás uklidnit – ohlédnutí se za jinou ženu ještě neznamená, že je nespokojený s tím, co má doma.

Sdílejte článek
Štítky příroda nevěra Sex vztah vztahy zadek oděv partnerský vztah

Přečtěte si také