návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Pádný důvod, proč nekupovat fake voňavky a make-up. Obsahují kyanid a lidskou moč! Jak je to možné?

Velké peníze za kosmetiku se nechce platit nikomu. Ale voňavky i make-up od vyhlášených značek můžete získat za pár kaček jako "fake". Jen je v tom malý zádrhel.
Vydáno: 11.02.2019
Voňavka
Voňavka Autor: istockphoto.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Která žena kdy nezatoužila po nějakém parfému nebo kosmetice, která byla tak trochu nad její finanční rozpočet. Asi každá. Všichni asi známe lidi, kteří si pak prodejem levné fake kosmetiky přivydělávají. Dostanete snad každou značku za pár kaček. Můžete pak frajeřit s tím, že na to máte, i když jste si kosmetiku nemohli dovolit. Je tady ale jeden podstatný problém.

Policisté udělali rozbor fake kosmetiky, která se hojně prodává na svatého Valentýna. Zabavili v Londýně na 500 fake produktů v hodnotě přes milion korun. Pak poslali produkty na rozbor do laboratoře a nestačili se divit. Zjistili, že kosmetika obsahuje toxický kyanid, arsenik, rtuť, olovo, lidskou moč a dokonce krysí trus. Jde o řasenky, oční linky, lesk na rty, ale i make-up – všechno jsou to tedy věci, co si dáváme na obličej.

To může způsobit alergickou reakci od podrážděné pokožky, vyrážky až po popáleniny. Někteří lidé z toho mohou mít dlouhodobé problémy. Ještě máte chuť šetřit?!

Testování kosmetiky na zvířatech

Mají se testovat kosmetika a léky na zvířatech? Ročně se to týká 115 milionů tvorů!

Změnila jste kosmetiku a objevily se pupínky?

Jak zjistíte, že za pupínky na tváři může vaše kosmetika?

Článek je zařazen v: fake kosmetika , fake voňavky , kosmetika , Ženy , makeup