Virály

16. listopadu 2019 14:37

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Pes váš vztah posílí, tvrdí experti. Proč láska kvete, když máte společného mazlíčka?

Proč je dobré pořídit si ve vztahu psa?

Váháte nad tím, jestli si do vztahu pořídit psa? Tak už zřejmě nemusíte. Podle expertů totiž pořízením čtyřnohého kamaráda vaši lásku jedině posílíte, a váš vztah tak automaticky získá větší šanci na úspěch. Jak je to možné?

60 % párů v novém výzkumu od Rover.com odhalilo, že od té doby, co si pořídili psa, je jejich vztah silnější, díky pejskovi spolu tráví více času a starost o aktivního domácího mazlíčka je sblížila. 88 % lidí pak souhlasí, že starost o psa vyžaduje spolupráci, dobrý základ pro budoucí výchovu dítěte, a 65 % dále tvrdí, že pes vyžaduje od obou partnerů vzájemnou důvěru.

Statistika dále uvádí, že 33 % párů si pořídí psa po 6 letech vztahu, 28 % pak věří, že pořízení si psa je symbolem závazku. Zajímavé je dále to, že 43 % lidí tvrdí, že jim jejich partneři připadají atraktivnější od té doby, co mají psa. S pořízením psa samozřejmě jde ruku v ruce fakt, že si tím přidáte na zodpovědnosti a povinnostech, jak se tak ale díváme na výše zmíněné statistiky, trocha zodpovědnosti navíc je ještě malá cena za pohodový vztah s někým, koho máte rádi. No ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také