návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Píšete zprávy, když spíte? Podle nové studie to většina lidí dělá, aniž o tom ví

Také si píšete ze spaní?
Vydáno: 08.12.2018
Psaní ze spaní 2
Psaní ze spaní 2 Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S hodně nečekanou informací teď přišel nedávný průzkum, který odhalil, že si jen těžko uvěřitelných 72 % lidí dopisuje, když spí. Ano, obyčejně většina z nás píše zprávy, když jsme opilí. Tohle je ale úplně nový druh posílání zpráv, kterých později litujete – probíhá totiž během vašeho spánku, a stejně jako u alkoholem poháněných zpráv, nic z toho si druhý den nepamatujete.

Podle všeho ale zprávy nejsou nebezpečného druhu. Většina z nich zkrátka nedává smysl, ať už pravopisně, nebo z logického hlediska. Většina lidí, kterých se navíc anketa tázala, prý momentálně není zaměstnaná, takže je psaní ze spaní neohrožuje z pracovního hlediska. A proč si lidé nic nepamatují?

To je způsobeno tím, že si většinou nepamatujeme posledních pár minut předtím, než usneme. A právě tehdy prý lidé odesílají své „spací sms“. A co vy, už se vám někdy něco takového přihodilo?

Článek je zařazen v: SMS , psaní zpráv , spánek , studie , vědci