Virály

18. prosince 2017 12:40

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Podívejte se, jak vypadá vaše brada! Její tvar toho o vás prozradí víc, než si myslíte

Vaše brada odhalí opravdu hodně.

Váš obličej může odhalit opravdu hodně o osobnosti. Jsme si dobře vědomi, že nemůžeme lidi soudit podle jejich fyzického vzhledu, ale podle některých se dá z brady vyčíst vlastnost jednotlivce.

Čtvercová brada Lidé, kteří mají čtvercovou bradu, jsou obvykle tvrdohlaví, agresivní a přímí. Nemají schopnost se moc dobře vyjadřovat, což často uráží jiné lidi. Cítí se lépe, když si můžou text v klidu připravit v hlavě. V neposlední řadě jsou velmi hrdí.

Krátká nebo úzká brada Tito lidé jsou intelektuální a ostří. Na druhou stranu, nejsou moc dobří v sebekritice a jsou často neurotičtí.

Dlouhá brada Tito lidé jsou vždy věrní, přátelští a bezstarostní. Nejlepší na tom je, že tito lidé mají v budoucnu velkou šťastnou rodinu.

Ustupující brada Lidé s ustupující bradou bývají tolerantní, mají velké štěstí na peníze. Jsou populární, ale bohužel velmi nerozhodní.

Vystupující brada Lidé s touto bradou jsou velmi pracovití a sebevědomí. Na první pohled mají ledovou tvář, ale doopravdy jsou velmi srdeční.

Kulatá brada Ti, kteří mají kulatou bradu, jsou často velmi optimističtí a hluboce emocionální. Podle starého čínského přísloví mají sklon pracovat velmi tvrdě, aby mohli později v dalším životě užívat klidu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také