Virály

1. prosince 2018 14:05

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Podle těchto 5 znaků poznáte, že vás chlap podvádí. Dělá tohle ten váš?

Nevěra je ošemetná věc a podvedený nechce být snad nikdo. Tyto znaky svědčí o tom, že k tomu má muž ty nejlepší předpoklady.

1) Měl nevěrné rodiče

Bohužel je dětská psychika velmi křehká věc a jestli byla nevěra doma jako něco normálního, dítě to podvědomě přijme. Malé dítě se učí a rozhodně mu nedojde, co je a není dobré. V dospělosti pak nebude chtít být na straně toho podvedeného, takže je větší pravděpodobnost, že se bude otáčet za každou sukní.

2) Pije alkohol

Na párty, kde se pije alkohol, nejedna slečna odhodí zábrany a to samé platí o chlapech. I zadaný chlap se rád nechá svádět mladou samičkou. Takže z jednoho piva s kámoši se může vyklubat něco úplně jiného.

3) Už nevěrný byl

Jestliže už o jeho předchozích záletech víte, buďte na pozoru, je víc než pravděpodobné, že to udělá znova.

4) Je bohatý a má charisma

Tohle by samo o sobě sice nebylo důvodem k nevěře, ale jestli je ověšený řetězy, má drahé hodinky a vypadá založeně, budou po něm další ženy jen šílet. Nemusí to být jen zlatokopky, jeho charisma a inteligence může omámit celou řadu žen.

5) Máte miminko

Bohužel se to stává hodně často. Konečně máte rodinu a musíte věnovat veškerou péči jemu. Partner pak jde v takové chvilce stranou. Jenomže vám na muže nezbývá energie ani čas, muž si pak myslí, že to je už navždy a začne hledat milující náruč někde jinde.

Sdílejte článek
Štítky alkohol nevěra Sex psychika podvádění

Přečtěte si také