ODHALENO: Pokud toužíte po svatbě, nezačínejte si s těmito 4 znameními! Máte se vyhnout vodnáři nebo raději střelci?

Některé znamení ze zkrátka do chomoutu neženou.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

Tak toto znamení není vůbec lehký oříšek. Zamilovali jste se do snad nejsložitějšího znamení vůbec. Je pravděpodobné, že narazíte na vodnáře, který bude zmatený sám ze sebe. Vy nebudete absolutně tušit, na čem jste. V takovém případě raději rychle utečte. Nečeká vás nic dobrého a je možné, že vás znamení jen využívá na své radovánky a o nic jiného mu nejde. Tady se svatby nedočkáte.

Na druhé straně, pokud se vodnář zamiluje, tak jednou a pořádně. Pokud jste tou vyvolenou osobou, můžete se dočkat nekonečné lásky.

Střelec (22. listopad – 19. Prosinec)

Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Jeho zrozenci se dívají do dálky za velkými ideály a jejich život bývá aktivní a dobrodružný. Potřebuje svobodu a může mít i trochu strach ze závazků.

Rozhodně na střelce netlačte, protože vám uteče. Tohle znamení miluje pohodu a přátelé, takže občas raději tráví čas v blízkosti více lidí. Představa závazku je pro něj frustrující.

Beran (21. březen – 19. duben)

Hodně tvrdohlavé znamení, které si rádo určuje svá pravidla. Osobnost berana je dominantní a často jde proti proudu. Nerad dělá kompromisy a to někdy vede ke zbytečným konfliktům. Má sklon myslet víc na sebe než na to, co chtějí ostatní. Svatba ho možná ani nenapadla jako něco, co by zajímalo drahou polovičku.

Omezení všeho druhu jsou mu proti srsti a vzdát se pro něj znamená porážku. Nerad se přizpůsobuje, pokud opravdu nemusí.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

U lidí mu vadí předsudky, vytáčí ho neupřímnost a nedostatek tolerance. Nemá rád nudu a stereotyp v životě ani v práci. V lásce může být znamení blížence trochu nestálé, ale když se mu povede najít správnou osobu, která zvládne jeho tempo, bude mu oddaná.

Milují svou nezávislost a svobodu natolik, že pro ně není vůbec jednoduché, aby se těchto věcí vzdali. Do manželství s nimi jděte jedině v moment, kdy si tím budou naprosto jistí.


Přečtěte si také