Virály

9. listopadu 2018 13:43

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Profesionální prostitut odhalil nejčastější požadavek, který dostává! Co všichni chtějí, aby dělal?

Jaký nejčastější požadavek dostává mužský prostitut?

Věřte tomu nebo ne, do ranních show už si chodí povídat i mužští prostituté. Tedy minimálně do jedné ano, a právě v The Morning Show přiznal 31letý Ryan James, jaký požadavek od svých klientů dostává nejčastěji.

Nejprve Ryan mluvil o tom, jak dělal ve finančnictví, pak se ale inspiroval svoji tehdejší přítelkyní, která skončila ve své práci, aby se začala život jako profesionální eskort, peníze z této profese totiž daleko přesahovaly vše, co doposud dělala. U Ryana je to teď podobné, a on si díky tomu může žít v pěkném luxusu. Jenže takový luxus něco stojí, a Ryan klade důraz na to, že ne každý je připraven podobnou cenu zaplatit.

Zaprvé je tu rodina, které se s něčím podobným asi nebudete ze začátku chtít přiznat. Přidejte fakt, že ne každý klient s vámi bude zacházet zrovna příjemně, občas jste nuceni dělat věci, které vám nejsou po chuti, a jindy vám zase práce bude ničit vlastní vztah. I tak by ale Ryan neměnil. A ten nejčastější požadavek? Tím je prý klasická večeře ve dvou, po které následuje sex v hotelu. Jo, taky jsme to čekali divočejší.

Sdílejte článek
Štítky peníze muž luxus profese požadavek televizní show prostitut Ryan James

Přečtěte si také