návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

ODHALENO: Promiskuitní lidé a nevěrníci považují za normální tento počet partnerů. Opravdu vám to přijde moc?

Kolik partnerů je tak akorát na to, aby jich nebylo příliš málo ani moc? Nevěrníci a promiskuitnější lidé to vidí jasně.
Vydáno: 20.02.2019
Důvody, proč si ženy užijí sex na jednu noc stejně jako muži. 1
Autor: istock.com Důvody, proč si ženy užijí sex na jednu noc stejně jako muži. 1

Každý z nás měl jiný počet partnerů. Kolik jich musíte vystřídat, aby to připadalo normální promiskuitním lidem? Podle výzkumu provedeného na 1000 uživatelích seznamky Illicit Encounters je ideální číslo vašich partnerů 10. To si aspoň myslí tento vzorek lidí, ale pozor, jde o názor těch mužů a žen, kteří podvádějí svého partnera za jeho zády.

Za ideální míru považují nevěrníci 8 až 12 partnerů, to označila obě pohlavní jako počet, kdy to není ani moc ani málo. Zhruba stejný počet mužů i žen se ale shodl na tom, že je pro ne normální počet i nad 12 partnerů, čili by za to druhého neodsuzovali. Pokud jde o počty partnerů, jsou ženy znevýhodněny a jakmile řeknou vyšší číslo, bývají pro muže nežádoucí pro vztah. A to i přestože je to hloupost, muže to podvědomě odradí. Proto ženám odborníci radí, aby to svoje číslo zatajily a řekly méně. Vyhnou se tak odmítnutí. 

Sex

ODHALENO: Říct v posteli miluji tě vzrušuje milence víc než předehra. Proč je to tak nažhaví?

Sex

ODHALENO: Tohle je důvod, proč muži touží po análním sexu a ženy ho nenávidí. Co se jim nelíbí?

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , nevěra , promiskuita

reklama