návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Seznamka pro ošklivé funguje líp než konkurence! Proč na ní budete mít zaručený úspěch?

Tak trošku kontroverzní seznamka. Nebo snad ne? Běžné seznamky jsou nefér, protože sází na dokonalý vzhled. Tahle na to jde od lesa.
Vydáno: 19.08.2019
Které mužské vlastnosti jsou nejvíc sexy? 1
Autor: istock.com Které mužské vlastnosti jsou nejvíc sexy? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konečně seznamka pro lidi, kteří nejsou povrchní a nezáleží jim až tak na vzhledu. Seznamka theuglybugball.com je určená pro všechny, kteří si myslí, že mají nějaký estetický hendikep, ale přesto by se rádi seznámili. Vyzkoušeli to i Tom Clifford a Janine Walkerová. Po několika setkáních se už po měsíci zasnoubili!

Jsou tak vůbec prvním párem, kterému se to přes seznamku ošklivců povedlo. No, na druhou stranu těžko říct, jestli na takovou seznamku musí člověk spíš vypadat dostatečně špatně, anebo mít dostatečně nízké sebevědomí. Nevíme. Evidentně to ale funguje. Tom o sobě tvrdí, že má obličej, na který když se podívá malé dítě, tak se rozpláče. A přesto v něm jemu vzhledově podobná Janine vidí svého prince na bílém koni.

Jestli se chcete registrovat taky, máte ale smůlu. Seznamka pro ošklivé je totiž dostupná v celé řadě zemí, jenže Česko mezi ně nepatří. Asi jsme tady moc krásní…

 Tom Clifford a Janine Walkerová
Autor: youtube.com/Daily Mail Tom Clifford a Janine Walkerová
Článek je zařazen v: seznamka , seznámení , seznamka pro ošklivé , ošklivky , láska , vztahy , muži