návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Sluchátka od Applu mohou být nebezpečná, varují vědci. Co hrozivého se vám může stát?

Sluchátka Apple Airpods, která přišla v roce 2016, mohou být nebezpečná, odhalili experti. Ohrozit vás mohou nebezpečným zářením.
Vydáno: 13.03.2019
Apple Airpods
Autor: Wikimedia Commons Apple Airpods
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sluchátka od ajfounu z roku 2016 mohou být ozářená. Na 250 expertů z více než 40 států má vážné obavy o zdraví lidí, kteří mají telefon a sluchátka od něj doma. Nebezpečí spočívá v záření, které vyzařují bezdrátová zařízení, známá také jako neionizující elektromagnetické pole (EMF). Podle celé řady studií právě toto záření ovlivňuje negativně živé organismy.

Podle Mezinárodní agentury pro průzkum rakoviny je možné, že je EMF možná karcinogenní pro člověka. „Umístění sluchátek AirPods ve zvukovodu vystavuje tkáně v hlavě relativně vysokému stupni radiofrekvenčního záření,“ napsal profesor biochemie na univerzitě v Coloradu. Výzkum na toto téma je nicméně ještě na začátku a nedá se říct, že by z toho šly vyvodit nějaké závěry. Důkazy, kdy by opravdu bylo poškozeno zdraví člověka, zatím nestačí.

Apple slibuje velkou inovaci. Co to bude?

Apple slibuje nový produkt, který prý všem vyrazí dech. Co to bude?

Tenhle prank se povedl!

VIDEO: Drsný prank s iPhone X udělal z lidí tupce! Nedošlo jim, že v ruce drží iPhone 4

Článek je zařazen v: iPhone , sluchátka , Apple AirPods