návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Tenhle vánoční dárek může zničit vaši rodinu! Co byste letos rozhodně neměli dávat pod stromeček?

Tenhle dárek může zničit celou rodinu.
Vydáno: 21.12.2018
Nejhorší vánoční dárek 2
Autor: istock.com Nejhorší vánoční dárek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S dárky je to složité. Občas může člověk mít ty nejlepší úmysly, jenom aby čtyřiadvacátého zjistil, že si dotyčný ve skutečnosti nepřál další pár ponožek, a vy jste jenom nepochopili jeho sarkasmus. No, chybičky se stávají. Tyhle náhody se ale příliš často nestávají a v dnešní době už většinou lidé vědí, co si ten druhý přeje, takže není šance se splést. Existuje však jeden dárek, který se tomuhle tak trochu vymyká. A co hůř, darováním této věci můžete nejen někoho naštvat, ale rovnou i zničit celý váš vztah!

Řeč je o DNA testu. V České republice zatím ne tak populární, v zahraničí ovšem roste tendence darovat blízkým DNA test, aby o sobě zjistili něco zajímavého. Třeba jestli nejsou částečně spříznění s Vikingy a tak. Jenže mnohem častěji se lidé dozvídají věci typu, že byli například adoptováni, nebo že jejich rodiče nejsou skuteční rodiče, protože jejich matka měla poměr se svým sousedem, a tak dále. Zkrátka je to dvojsečná zbraň, a byť věříme, že má každý právo na to znát svůj pravý původ, možná že Vánoce nejsou ten nejlepší čas, kdy se v těchto rodinných záležitostech začít vrtat. Co myslíte?

Článek je zařazen v: Vánoce , dárek , stromeček , DNA , test , rodina