návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Tohle je 11 drsných pravd, na které většina z nás zapomíná. Co bychom měli mít na paměti?

Když porovnáte dětství s dospíváním, je načase si říct, že je to sakra velký skok. V dospělosti vám totiž nikdo nenabídne rameno na vyplakání a nebude vás popostrkovat dopředu. Za vším, co v dospělosti dokážete, stojíte jen vy sami. A na které věci většina z nás zapomíná? Podívejte se na následující článek.
Vydáno: 14.05.2019
Upřímné pravdy foto
Autor: Anastasiya Pavlova/ brightside.me Upřímné pravdy foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 1. Není důvod se obětovat pro ostatní. Ve vztahu dvou lidí by vždy měla fungovat rovnováha, nesnažte se pro druhé přetrhnout.
 2. V práci vám nikdo medaili nedá. Stejně jako ve vztazích i v práci platí, nesnažte se sedřít z kůže. Svou práci dělejte dobře, ale nepřepracovávejte se. Udělejte si čas na sebe, soukromí a taky svoje zdraví.
 3. Body positivity není o tom, že na sebe budete kašlat. Krásná může být i žena s kily navíc, ale rozhodně to není o tom, že budete kašlat na pohyb a líně u televize baštit brambůrky.
 4. Na vzhledu záleží. I když ve svém okolí uslyšíte, že vnitřní krása je nejdůležitější, ve světě pořád platí, že lidé soudí knihu podle obalu. Když budete žádat o novou práci se špinavým tričkem a mastnými vlasy, může se stát, že i v případě, že máte skvělé vzdělání, váš potencionální zaměstnavatel upřednostní člověka, jehož fyzické vzezření působí lépe než to vaše.
 5. Být hodný člověk, není profese. Vašeho šéfa nezajímá, že máte 3 děti, půjčku nebo krásné oči. Pokud vaší firmě nepřinášíte profit, připravte se na to, že vás může nahradit někdo více energický a tvrdě pracující.
 6. Vaše matka nemá vždy pravdu. Jsme lidi a lidé dělají chyby. To se týká i vaší matky. Jak půjde čas, uvidíte věci, které váš rodič nedělá dobře. Snažte se z jeho chyb poučit a dělat je lépe.
 7. Budete muset studovat co nejdéle. Moderní technologie se neustále zdokonalují a některé profese za pár let ani nemusí existovat. To znamená, že byste vždy měli být připraveni – učit se novým věcem a zdokonalovat svou kvalifikaci. Jedině tak se stanete specialistou ve svém oboru.
 8. Když se nebudete zúčastňovat akcí, lidé vás pak přestanou zvát. Pokud se svými přáteli nebudete v kontaktu, postupně na vás zapomenou.
 9. Omlouváme se, ale nejste středem vesmíru.
 10. To, co jste teď je vaše osobní volba.
 11. Vždy tu bude někdo, kdo je hezčí, mladší a lepší, než jste vy. Musíte si tento fakt uvědomit a přijmout sám sebe takový, jaký jste. Každý z nás je unikátní svým vlastním způsobem.
Článek je zařazen v: život , dospělost , pravda , fakta