Virály

12. listopadu 2019 12:00

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je důvod, proč hodní kluci nikdy neskončí první. Čím holky pokaždé odradí?

Proč holky letí po špatných klucích a ti hodní skončí vždy poslední?

Nikdo nemá rád hodné kluky. A když píšeme hodné kluky, myslíme tím samozřejmě citlivky, rádoby dobrodince, otravné uplakánky a horlivé vlezdoprdelky s příliš křehoučkým egem na to, aby kdy zvládli dobýt dívčí srdce. To se totiž podle odborníků na slovo vzaté může podařit jen skutečným chlapům. Čím to je? A jak ženy poznají, že má kluk povahu spíš „hodného kluka“ než někoho, kdo bere život s rozvahou a umí být šťastný sám se sebou?

Zaprvé je třeba zmínit, že pokud je muž citlivý, vstřícný, no prostě kolem a kolem gentleman, který se umí k ženě chovat, má podle nejnovějších studií pravděpodobně mnohem víc sexu než ostatní, kteří tohle neumí. Ženy – nečekaně – totiž často touží právě po nesobeckých a emočně dostupných mužích, jichž je ale na oplátku poměrně málo.

Oproti tomu ten druhý typ hodných kluků, kteří všechny ty dobré vlastnosti jen předstírají, často končí ve friendzone nebo zcela mimo hru, protože je ženy zkrátka nepovažují za dostatečně atraktivní. Psychologové to pak vysvětlují tak, že těmto mužům často chybí nějaká zásadní vlastnost, kvůli které je ženy opouštějí pro jiné. A z toho důvodu se pak o to víc snaží své nedostatky vynahrazovat přílišnou snahou o napodobení jiných vlastností. Skoro by se chtělo říct začarovaný kruh.

Obecně tak platí, že pokud chcete mít s ženami úspěch, je třeba na to jít odzadu. Zajděte si do fitka, pečujte o svůj vzhled, dejte si do pořádku domov, finance, zvyšte svůj sociální status a tím i své sebevědomí – a máte vyhráno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také