Virály

13. května 2021 16:50

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je oficiálně nejzmatenější film všech dob. Pochopili jste ho?

Nejvíc zmatený film všech dob.

Nebudeme vás dlouho napínat, titulek je koneckonců jasný. Tým výzkumníků teď totiž udělal podrobnou analýzu vyhledávání výsledků na Googlu a zjistil, že tím nejzmatenějším filmem všech dob je jednoznačně Počátek.

Ano, snímek režiséra Christophera Nolana zjevně diváky zmátl svými komplikovanými skoky napříč sny natolik, že se následně rekordní množství lidí snažilo pomocí Google zjistit, co se v něm vlastně dělo.

Diváky pak nejvíc zajímal především konec. Ten je totiž do velké míry otevřený, a na konci si tak můžete položit otázku, jestli to vlastně byla realita nebo se to hlavní postavě celé jen zdálo a ona je stále uvězněna v něčím/svém snu. Pochopitelně Google na tuto otázku definitivní odpověď nabídnout nemůže, jelikož to nechce prozradit ani samotný režisér filmu.

Shodou okolností pak na druhém místě skončil rovněž film od Nolana, a to tentokrát jeho nejnovější Tenet. Třetí místo pak výzkumníci přidělili Prokletému ostrovu. Herec Leonardo DiCaprio tak hrál ve dvou ze tří nejzmatenějších filmů všech dob. A my ho za to zbožňujeme, že jo?

Sdílejte článek

Přečtěte si také