Virály

6. března 2020 09:34

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle jsou ideály krásy pro rok 2020. Vážně by tohle Češi skousli?

Ideál krásy se neustále mění, a mnohdy i velmi razantně. Jednou jsou v kurzu dlouhé vlasy, jindy zase opálení či plné křivky. Jde o přirozený proces a pokrok zkrátka nejde zastavit. Jedno je však vždy neměnné, ženy se chtějí protějškům líbit a zaujmout je. Je ale možné jít neustále s dobou a být ustavičně trendy?

Únorové vydání módního časopisu Glamour bylo tento rok vydáno s 11 přebaly. Ženy, které mohly jen snít o tom, že by se objevily na přebalu takto známého časopisu, se staly novými tvářemi světoznámého magazínu. Poselství to má jasné, letošním módním trendem je odvaha, jedinečné vlastnosti a neortodoxní krása.

Sophia Hadjipanteli

Tato modelka se nenechala rozhodit posměšnými komentáři od ostatních lidí ve svém okolí a svým spojeným obočím si získala srdce mnoha designerů. Nyní se těší velkému úspěchu a účastní se Fashion Weeku v Londýně.

Harnaam Kaur

Britská aktivistka trpí syndromem polycystických vaječníků, který je způsoben zvýšenými mužskými hormony v těle. Harnaaman se ale za své vousy nestydí a rozhodně je nechce skrývat, naopak. Na nové obálce časopisu Glamour hrdě pózuje a ukazuje ženám, že můžou být krásné i s neobvyklou anomálií na těle.

Munroe Bergdorf

Munroe je transgenderový model, aktivista a DJ. Je nebojácný, vášnivý a odhodlaný otevřít dveře modelingu pro transgender lidi.

Stephanie Yeboah

Stephanie je třicetiletá modelka reprezentující všechny plus size ženy. Vydává knihu o svém vnímání krásy a na svém Instagramu sdílí svůj extravagantní styl a osvětu.

Jeyza Gary

Jeyza se narodila s lamelární ichtyózou, což je onemocnění, které způsobuje, že se její pokožka obnovuje každé dva týdny. To ji však nezlomilo a stala se vůbec první modelkou s touto nemocí. Taktéž se objevila na obálce světoznámého módního časopisu Vogue.

Sdílejte článek

Přečtěte si také