Virály

22. října 2019 13:18

redakce Prima Lajk

ODHALENO: V téhle zemi chtějí zakázat promenády v plavkách. Jsou prý moc SEXY!

Vážně jsou promenády v plavkách moc sexy?

Úřad, jenž má ve Velké Británii na starosti regulaci reklam, zakázal novou reklamu značky Misguided. Lidé si na ni totiž stěžovali, že zobrazuje ženy jako sexuální objekty. Jak si nejspíš dovedete představit, reklama zachycuje modelky v sexy plavkách, kterak střídají různé svůdné polohy. Značka se nicméně brání tím, že ženy jsou emancipované a sebevědomé a nemají důvod se stydět za svá atraktivní těla.

Reklama běžela v pořadu určenému lidem starším 16 let, který je navíc vysílán po deváté hodině. Už jen zdravý rozum zkrátka říká, že tohle není nic špatného. Přesto ale někteří diváci dostali pocit, že je to nějaká ohavná věc parazitující na ženách. To, že jsou všechny modelky v reklamě dobrovolně, dostaly za ni zaplaceno a svoji práci dělaly nejspíš s radostí a láskou, už ale nikoho nezajímá, že jo.

Úřad nicméně rozhodl, že firma Misguided už reklamu nesmí znovu použít. Současně pak varoval ji a další podobné, aby se v budoucnu podobných reklam vyvarovali. Pokud vás zajímá, v jakém stylu se reklama zhruba odehrávala, neváhejte a pusťte si níže jednu starší velice podobnou:

Taky vám přijde vše v pořádku?

Sdílejte článek
Štítky reklama Velká Británie plavky Ženy značka Sexy promenády v plavkách Missguided

Přečtěte si také