Virály

30. prosince 2020 13:25

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Věštkyně předpověděla události na rok 2021. Na tuhle věc všichni zapomněli!

Jak zní předpověď na příští rok?

Nejspíš byste nenašli člověka, který by se netěšil, až tenhle rok za pár desítek hodin skončí. Nicméně přestože 2020 stál za prd, asi by nebylo dobré myslet si, že s otočením kalendáře rázem všechny naše problémy zmizí. Naopak, v ledasčem může být ten následující rok ještě těžší – přesto tak nějak všichni doufáme, že většina zbylých katastrof si dá na nějakou dobu pohov. A díky jedné profesionální věštkyni Anně Jirsch teď dokonce máme i malou nápovědu k tomu, co nás vlastně v nadcházejících dvanácti měsících čeká.

Anna už v minulosti například správně předpověděla Brexit, útok na New York z 11. září nebo že po černém prezidentovi USA zvolí blonďatého prezidenta. Nyní má Anna následující předpovědi. Podle všeho se dvě další země pokusí opustit Evropskou unii, obě přitom uzavřou spojenectví s Velkou Británií. V Americe prý nadále bude posilovat vliv brzy bývalého prezidenta Trumpa. Ten se prý zúčastní několika mírových jednání a založí si vlastní televizi. Ve světě se prý do čela postaví více nerdů – tedy lidí, kteří budou konat dobré skutky, jež budou často souviset s technologiemi či praktikami, jimž běžní lidé nerozumí. Nakonec se prý taky změní náš přístup k práci. Od devíti do pěti je zastaralá praktika, kterou brzy nahradí nové, flexibilnější způsoby práce.

Jinými slovy docela rozumné predikce, které by vlastně nemusely být tak špatné, s výjimkou těch pár největších. Hlavně, že se na nás neřítí žádná další apokalypsa, a to i přesto, že ji Hollywood už dlouhé roky ve svých filmech zmiňuje. Věděli jste například, že začátek Šíleného Maxe se odehrává v roce 2021? No, snad to zůstane jen ve filmu.

Sdílejte článek
Štítky EU předpověď Donald Trump 2020 2021 Události věštkyně

Přečtěte si také