Virály

3. června 2019 12:12

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, co děláte ráno hned po probuzení? Vypovídá to o vaši osobnosti víc, než si myslíte!

To, jak každé ráno začínáte svůj den, vypovídá hodně o vaší osobnosti a prioritách, které v životě máte. Co vaši mysl zaměstnává nejvíc a co vás brzdí?

První myšlenka, kterou máte ráno po probuzení, udává směr celému vašemu dni. Proto hodně vypovídá o tom, jací jste. Takže co uděláte jako první?

Zkontrolujete budík

Jestli ráno jako první zkontrolujete budík, tak máte vždy něco na práci a musíte toho hodně do večera stihnout. Vstanete dřív než budík zazvoní, protože jste již v pracovním režimu. Jste přesní, vážíte si času. Neradi mrháte svůj čas.

Vypnete budík

Lidé, kteří vypnou budík, jsou ti, co tvrdě pracují, ovšem podle vlastního tempa. Pravděpodobně nemáte moc rádi autoritu a nejlépe se vám pracuje, když máte svou vlastní svobodu. Ze začátku jste pomalejší, ale pak vám to přejde do krve a pracujete jako diví.

Dlouho koukáte do stropu

Jestli neustále sledujete strop po probuzení, jste snílkem, který se pokouší vrátit ke snu, který se mu právě zdál. Ráno si na sebe vyčleníte pravidelně nějaký čas, abyste se pozdravili se světem. Jste tvořiví, rádi filozofujete a přemýšlíte o všem dost podrobně.

Hledáte partnera

Jestli hned po probuzení hledáte partnera, zkoumáte, co dělá a nedáte si pokoj, dokud nevíte, kde je, potom jste nenapravitelní romantici. Bez svojí lásky se neobejdete a nezačíná bez ní ani náhodou den. Bez partnera se cítíte ztraceni.

Kontrolujete sociální sítě

Jestli je pro vás důležité, co se zrovna děje na sociálních sítích, tak jste zcela závislí na ostatních lidech. Potřebujete, aby vám schvalovali to, co děláte. Ale zároveň se skutečně zajímáte o jejich život. Změnit to je dost těžké.

Zkontrolujete maily v mobilu

Jestli si jako první kontrolujete e-maily, jestli tam nepřistálo něco důležitého, pak patříte nejspíš mezi vůdčí osobnosti, které jsou vždy zaneprázdněny. Každou chvíli chcete využít efektivně. Jste inteligentní, přesní a hlavně poháněni vnitřním cílem.

Vracíte se zpátky do postele

Jeslti hned po probuzení znova usínáte, vůbec se nestaráte o okolní svět. Máte zkrátka svůj čas, který si využíváte podle sebe. Jste pány svého času. Jenom vy rozhodujete, co musíte udělat. Jste bezstarostní, styloví. Milujete svůj uvolněný život.

Okamžitě opustíte postel

Jestli hned vyskočíte z postele, jste vůbec nejaktivnější člověk v širém okolí. Většinou si jdete hned zaběhat nebo zamíříte do tělocvičny. Snažíte se využít čas efektivně, aktivně. Když už jste venku, začnete svůj den nějakou aktivitou. Podle toho už se pak odvíjí celý váš den. Vstáváte vždy čerství a jste připraveni ovládnout svět.

Cítíte se zmateně

Jestli nevíte, co máte po probuzení dělat a cítíte se zmateně, může to vypadat, jako že jste unudění hned poté, co se vzbudíte. Ve skutečnosti vám jen trvá nějaký čas, než se dostanete do svých kolejí.

Nekontrolujete nic

Jestli se probudíte s prázdnou hlavou, s ničím, co by vás obtěžovalo, nejspíš patříte mezi tvořivé myslitele. Je to jako probudit se do dne, kdy můžete udělat prakticky cokoliv. Jste na den připravení, ovšem nejste si úplně jistá, co všechno vás čeká.

Uklízíte

Jestli si hned uklidíte postel a ustelete si, pak patříte mezi nejvíc organizované lidi vůbec. Máte rádi svoje věci pod kontrolou. Pro ostatní může být občas náročné s vámi vycházet.

Všechno proklínáte

Jestli patříte mezi chronické stěžovatele, probouzíte se zuřivě a nenávidíte, že je nový den, který musíte zvládnotu, potom jste jedni z nejčestnějších lidí, které jde poznat. Všechny poctivě informujete o tom, co si o nich myslíte. Nepřijde vám to ani divné. Jste extrémně přímočaří.

Sdílejte článek
Štítky spánek osobnost vstávání test osobnosti probuzení

Přečtěte si také