Virály

15. prosince 2018 13:13

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, jak držíte svůj chytrý telefon? Způsob, jak ho používáte řekne mnoho o vaší osobnosti

Jednou rukou, oběma rukama anebo jen několika prsty. Chytrý telefon se dá v rukou držet různým způsobem. A právě teď odborníci zjistili, že to vypovídá o vaší osobnosti.

Statistiky jsou nemilosrdné. Podle nich bude do roku 2020 používat chytré telefony na 3 biliony lidí. Máme pro vás jednoduchý test, podle kterého odhalíte své pravé já. Koukněte se na tento obrázek a vypozorujte, jakým způsobem obvykle držíte svůj mobil.

1. Držíte ho jednou rukou

Jestli držíte telefon v jedné ruce a zároveň do něj poklepáváte prsty, jste extrémně jistý člověk. Jste připraven riskovat, ale moudře, což vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Ve vztazích to ale máte úplně naopak. Dáváte si na čas, než se do nějakého vztahu pustíte. Kvůli tomu vás ostatní mohou považovat za příliš izolovanou a vyhraněnou osobu.

2. Pomocí jedné ruky podepíráte telefon a palcem druhé ruky poklepáváte

Tento způsob držení telefonu značí moudrost. Jste intuitivní, inteligentní a rozumný. Také obezřetný. Plánujete si všechno před tím, než to uděláte a snažíte se rozumět všemu, co se vám v životě děje. Ale ne všechno má své vysvětlení! Těžko můžete být moudrý i ve věcech kolem lásky, která dělá rychlá a neohlášená rozhodnutí. To může mít negativní dopad na vaše vztahy, jste extrémně soudící, pokud jde o lásku…

3. Držíte telefon oběma rukama

Milujete rychlost, jste rychlý, efektivní a připraven se rozhodnout hned. Snadno se přizpůsobíte rychle se měnícímu prostředí, umíte improvizovat. Pokud jde o lásku, tam to nefunguje tak dobře. Je to vlastně naopak – láska zmizí. Často se vám nedaří přiblížit se člověku, který se vám líbí, kvůli vaší asertivitě. Ta může vystrašit každého potenciálního partnera.

4. Držíte telefon v jedné ruce a poklepáváte ukazováčkem druhé ruky

Tento způsob držení telefonu vypovídá o tvořivosti. Máte spoustu skvělých nápadů, které se snažíte v životě realizovat a děláte to celkem dobře. Máte rádi samotu, kde si dáte všechny svoje myšlenky dohromady a vytvoříte další mistrovské dílo, kterým ohromíte svět. Ať je to nový projekt, malba nebo kniha, vaše práce mají obvykle velký úspěch. Ve vztazích se vaše kreativita změní na plachost, která často brání rozvoji nových vazeb. Nicméně jakmile vás někdo pozná, bude ohromen vaší osobností.

Sdílejte článek

Přečtěte si také