návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Ženy podporující ostatní ženy jsou v životě úspěšnější, tvrdí nová studie! Co je motivuje?

Přející žena? Co víc si přát!
Vydáno: 15.03.2019
Ženy sobě 2
Autor: istock.com Ženy sobě 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud jste žena, existuje docela vysoká šance, že vás tento titulek zase tolik nepřekvapí. Už totiž nejspíš dobře víte, že nejlepší cesta k úspěchu je ta, při které si s ostatními holkami vzájemně pomáháte a podporujete se při ní. A máte pravdu. Oficiálně.

Autoři nové studie totiž potvrdili, že muži i ženy potřebují odlišné komunity k tomu, aby se jim dařilo. Zatímco obě pohlaví těží z toho, že mají známé v konkrétním odvětví, které je zajímá, ženy zároveň považují za výhodu, když mají úzký kruh jiných žen s podobnou prací. Lépe se díky tomu prosazují.

Dokazuje to i firma The FQ Lounge, která vznikla za účelem spojovat ženy z různých koutů světa a následně jim vytvářet prostor k tomu, aby se mohly společně podporovat na vysokých pozicích. Od té doby má přes 17 tisíc členů, v drtivé většině žen, které našly práci ve světě obchodu a financí. Skupina ale s radostí přijme i muže.

Článek je zařazen v: Ženy , úspěch , práce , nová studie