Virály

13. března 2019 15:34

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Ženy sex na jednu noc láká, i když nemají orgasmus! Co se jim na tom tolik líbí?

Střídat partnery na jednu noc je spíš doménou mužů. Ale ani ženy nejsou pozadu, jenom si to většinou moc neužijí. I když, jak v čem?

Sex na jednu noc. Dobře se po něm prý cítí 8 z 10 párů, jenže mezi ženami je to možná polovina. A to hlavně proto, že vzácněji dosáhnou orgasmu. I přesto ho ale celá třetina žen vyhledává. Proč? Sex na jednu noc vyhledávají majitelé genů DRD4 bez ohledu na pohlaví, tvrdí vědci. Tito jedinci, ať muž nebo žena, touží po vzrušení a senzaci a týká se to i sexuality.

Náhodný sex také častěji vyhledávají ženy, když ovulují. A pak také majitelky širších boků, ty totiž mají více estrogenu a také snáze rodí. Proto o ně muži více stojí a častěji je svádí. Do náhodného sexu by se ale neměly pouštět ženy osamělé nebo v depresích. Po sexu na jednu noc se budou cítit bez emocí a bude to naopak ještě horší. Léčit smutek sexem mohou jen ty ženy, které ho milují a dovedou si ho užívat bez výčitek.

Sex si nejvíce užívají ženy s dobrou kariérou, zajištěné, se zdravým sebevědomím – jsou to ženy, které se neohlíží na to, co si o nich myslí okolí nebo jak jsou nastaveny normy.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy promiskuita

Přečtěte si také