Virály

10. prosince 2019 12:01

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Způsoby, jak nejlépe zapůsobit na holku na svém selfie! Jak na fotce ženu nejvíce zaujmete?

Co si budeme povídat, i když většina lidí s oblibou tvrdí, že nejsou povrchní, na internetu si každý vybírá podle fotek. Víme, jak na selfíčku vypadat co nejlépe.

Jestli komunikujete s nějakou dívkou, či ženou, kterou byste rádi zaujali a pozvali na rande, tak se prostě nevyhnete tomu, abyste jí poslali svojí fotku. Většinou navíc právě dobrá fotka bývá klíčem k tomu, aby se s vámi vůbec začala bavit. Takže je úplně klíčové vypadat na fotce dobře. Faktem je, že ženy jsou bedlivé pozorovatelky, takže když hodíte na seznamku nějakou ledabylou fotku, může se stát, že to, co vám nijak hrozné nepřijde, může být pro druhého pozorovatele problém.

Třeba když se vyfotíte, jak se zrovna nacpáváte hot dogem, nebo když si sundáte triko a vyfotíte se bezmyšlenkovitě v koupelně. Možná vám to tak nepřijde, ale žena se rozhodně nechce bavit s někým, kdo se neumí ani normálně vyfotit – fotky s jídlem, to vypadá, jako že jste nenažraní, polonahá selfíčka z koupelny zase působí dost zoufale.

Takže jak zaujmout? Většina lidí vystaví svojí fotku buď z přímého, nebo čelního pohledu. Ale tím si dle studie, které se zúčastnilo přes 170 lidí, moc nepomáhají. Těm byly ukazovány různé fotografie a ukázalo se, že nejvíc atraktivní lidem připadají obličeje, které jsou zabrané zprava, a to z 15 stupňů, takže tím pádem ukazujete levou část svého obličeje. Vedle takových fotek jsou atraktivní obličeje zabírané z 30 stupňů odleva – tedy ukazujete větší část pravé strany obličeje. Vypadá to, že nejlepší je tedy fotit se ze stran. Rozhodně byste tím měli zabodovat víc než u fotky zpředu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také