Hejtři se opřeli do hráčů Hogwarts Legacy 1
Autor: Portkey Games Hejtři se opřeli do hráčů Hogwarts Legacy 1

Odpůrci Rowlingové zaútočili na hráče nové hry ze světa Harryho Pottera. Slavnou streamerku přivedli k slzám!

rd. Publikováno: 07.02.2023
Odpůrci spisovatelky J. K. Rowling a trans aktivisté útočí na všechny, kdo chtějí hrát novou hru ze světa Harryho Pottera.

reklama

Existuje dobrý aktivismus, například ten, kdy se snažíte zachránit planetu tím, že podporujete všelijaké enviromentální praktiky a snažíte se o nich poučit i ostatní či veřejnost, a pak existuje špatný aktivismus. To je například ten, kdy jste přesvědčeni, že nová hra Hogwarts Legacy nějakým způsobem omezuje práva trans lidí, protože vychází ze světa stvořeného spisovatelkou J. K. Rowling, jež je bohužel známá svojí transfobií, a tak urážíte a útočíte na všechny, kdo se rozhodnou ji hrát.

 

Právě to se momentálně děje okolo vydání nové hry, u níž přitom autoři dali několikrát najevo, že s názory spisovatelky nesouhlasí, distancují se od ní, a v jejich hře najdou fanoušci naopak zastoupení všech možných ras a genderů. Jenže to zřejmě nestačí, a tak nyní horda těchto extrémních zoufalců napadá všelijaké streamery a vytváří bizarní seznamy těch, které by lidé měli přestat podporovat. Jenom proto, že se rozhodli zahrát si videohru. Došlo to dokonce až tak daleko, že první den hraní Hogwarts Legacy lidé v Twitch chatu známého herního kanálu Girlfriend Reviews urazili streamerku Shelby natolik, až ji to přivedlo k slzám, a ona musela opustit místnost, ve které její přítel hrál onu hru.

 

Modelce prasknul prsní implantát 1

FOTO: Modelce závislé na plastikách praskl prsní implantát. Stěžuje si, že teď vypadá jako mimozemšťan

reklama