Virály

2. září 2018 02:25

redakce Prima Lajk

Otec našel v synově pokoji dopis. Když ho otevřel, zůstal naprosto vyděšený. Co v něm našel?

Být otcem puberťáka není jednoduché snad pro nikoho. To, co ale čekalo na otce patnáctiletého Joshui je noční můrou každého rodiče.

Když jeho otec dopis otevřel, stálo v něm toto:

„Drahý táto,

moc mě mrzí, že ti musím psát takový dopis. Ale musel jsem utéct se svojí novou přítelkyní, jelikož jsem se chtěl vyhnout scéně, kterou byste s mámou udělali. Se Stacy jsem našel skutečnou lásku. Nicméně je mi jasné, že byste mi ji neschválili kvůli jejím piercingům, tetování a koženým motorkářským věcem a taky proto, že je o dost starší než jsem já.

Ale není to jen o vášni tati. Je těhotná. Stacy říká, že budeme velmi šťastní. Má přívěs v lese a máme tam dostatek dřeva na celou zimu. Máme společný sen, že tam budeme mít hodně dětí. Stacy mi taky otevřela oči v tom, že marihuana nikomu neubližuje. Budeme ji pěstovat a prodávat.

Doufáme, že vědci brzo najdou lék na AIDS, aby se Stacy cítila lépe, protože si to zaslouží!

Nedělej si o mě starosti tati, je mi patnáct a umím se o sebe postarat. Jsem si jístý, že někdy v budoucnu vás přijedeme navštívit, abyste mohli poznat vaše vnoučata.

S láskou,

Joshua

PS: Tati, nic z toho, co jsem napsal není pravda. Jsem u Jasona. Jenom jsem ti chtěl připomenout, že na světě existují horší věci než je vysvědčení, který leží na stole v kuchyni. Zavolej mi, až pro mě bude bezpečné přijít domů."

I když přesně nevíme, kdo je tento vychytralý mladý muž, jedno je jisté. Jeho velmi originální smysl pro to, jak se vyhnout hněvu rodičů, naprosto pobavil celý internet! Tomu říkáme mladistvá kreativita.

Sdílejte článek

Přečtěte si také