Virály

9. května 2022 12:53

redakce Prima Lajk

Otec se nesmí vídat s vlastními dětmi. Může za to tenhle bizarní fetiš

Muž nemůže kvůli svým zvláštním choutkám vídat své děti.

Otec, jehož jméno bylo z důvodu ochrany identity utajeno, má zákaz vídat se či podílet na výchově svých dětí. Může za to soudní příkaz, který na něj nechala uvalit jeho bývalá manželka a matka jejich dětí kvůli jeho fetiši. Nejmenovaný muž si totiž rád potrpí na to oblékat se jako malé dítě a zvlášť ho přitahují plenky.

O zvláštní úchylce bývalého muže prý žena věděla už předtím, než se rozešli, avšak u soudu se nechala slyšet s tím, že věci postupem času eskalovaly. Tvrdila, že její ex, se kterým se seznámila v polovině roku 2000, začal nosit plenky nejen doma během dne, ale i na veřejnosti. Po této skutečnosti australský soud rozhodnul, že otec nesmí vídat své děti.

Ačkoli se muž proti rozhodnutí několikrát odvolával s tím, že nepředstavuje žádné riziko pro své děti, byla mu žádost pokaždé zamítnuta. Podle soudkyně Hilary Hannan je naprosto nepřípustné, že by byly děti vystaveny jeho úchylce, která by na ně měla velmi špatný vliv. Otec se však cítí být diskriminován a rozhodnutí považuje za nespravedlivé. Nechal se slyšet s tím, že se bude odvolávat k Nejvyššímu soudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také